Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnalezienie doktora Emmericha | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Odnalezienie doktora Emmericha

Baza Afghanistan Central Base Camp to rozległa lokacja i na dodatek nie ma na jej terenie zbyt wielu wzniesień oraz dużych przeszkód, dzięki którym jej eksploracja byłaby łatwa i mało ryzykowna - Odnalezienie doktora Emmericha | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Baza Afghanistan Central Base Camp to rozległa lokacja i na dodatek nie ma na jej terenie zbyt wielu wzniesień oraz dużych przeszkód, dzięki którym jej eksploracja byłaby łatwa i mało ryzykowna. Postaraj się pozostać na początek na wzgórzu i dokonać jak najlepszego rekonesansu - zwróć w szczególności uwagę na co najmniej jednego wartownika stojącego na dachu dużego budynku po lewej stronie.

Po tym jak pozaznaczałeś sobie wrogów zacznij powoli przemieszczać się w głąb bazy. Musisz unikać poruszania się na otwartej przestrzeni, zwłaszcza jeśli obóz eksplorujesz za dnia. Cel podróży to zaznaczony na powyższym obrazku hangar zlokalizowany w północno-zachodnim narożniku bazy.

Uważaj na wrogi śmigłowiec, na wysoko ustawionych wrogów i na maszyny kroczące - Odnalezienie doktora Emmericha | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Uważaj na wrogi śmigłowiec, na wysoko ustawionych wrogów i na maszyny kroczące

W trakcie podróży w stronę hangaru staraj się neutralizować napotykanych pojedynczych przeciwników oraz wrogów okupujących wyższe punkty widokowe. Trzymaj się natomiast z dala od większych grup oraz od żołnierzy patrolujących bazę z wykorzystaniem maszyn kroczących (związany jest z nimi ukryty cel misji - szczegóły na jednej z kolejnych stron opisu przejścia). Oprócz tego miej na uwadze poczynania wrogiego śmigłowca, który mógł w międzyczasie dotrzeć w to miejsce. Tak samo jak w przypadku elektrowni nie możesz doprowadzić do tego żeby jego reflektor oświetlił Big Bossa.

Wejście do hangaru - Odnalezienie doktora Emmericha | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Wejście do hangaru

Do hangaru stanowiącego aktualny cel podróży najlepiej jest zbliżyć się przechodząc przez mniejszy budynek zlokalizowany na południowy-wschód od niego. Użyj lornetki żeby ustalić wejście do hangaru - poznasz je po tym, że będzie ono oświetlone na niebiesko. Wejścia tego domyślnie pilnuje co najmniej dwóch strażników. Możesz ich szybko zdjąć atakiem z zaskoczenia lub odciągnąć w inne miejsce, wykorzystując do tego celu np. jakiś obiekt do rzucania. Po odblokowaniu sobie przejścia wejdź do hangaru i spotkaj się z doktorem Emmerichem.

Uwaga - Dobrym pomysłem jest zabezpieczenie jak największej części bazy, bo za kilka chwil będziesz musiał się z niej wydostać wraz z uratowanym naukowcem. Jest to szczególnie wskazane jeśli zamierzasz pozostać w ukryciu podczas dokonywania ekstrakcji Emmericha.