Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 37 - [Extreme] Traitors' Caravan | Misja 36 i 37 poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Trzydziesta siódma misja gry Metal Gear Solid V jest jedną z grupy powtarzanych. Jej założenia są identyczne do szesnastej głównej misji i wszystkie szczegóły na temat celów oraz obszaru działania odnajdziesz w opisie przejścia wspomnianego zadania. Najważniejsze zmiany w tej wersji misji to konieczność radzenia sobie z lepiej opancerzonymi wrogimi pojazdami z konwoju i bardziej wytrzymałymi oraz zadającymi większe obrażenia członkami oddziału Skulls. Oprócz tego zabronione jest korzystanie z trybu Reflex Mode oraz kurzego nakrycia głowy (Chicken Hat).

Przygotowanie się do misji

Misję tę pod kątem zaliczenia głównego celu misji możesz rozegrać praktycznie o dowolnej porze dnia, szczególnie że powinieneś znać już trasę podróży konwoju oraz miejsce odnalezienia ciężarówki na lotnisku. Na pomocnika wybierz konia (D-Horse) jeśli masz zamiar uciec Skullsom po fultonowaniu ciężarówki i sprawdź przy okazji czy nie doprowadziłeś do wynalezienia pancerza podnoszącego wytrzymałość zwierzęcia. Jeżeli zamierzasz stawić czoła Skullsom w bezpośredniej walce to wybierz D-Walkera (musi on jednak mieć opracowane już dobre bronie).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie