MGS 5 The Phantom Pain: Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms

Ekstrakcja dwóch więźniów z wioski

Z zadaniami dotyczącymi eksfiltracji więźniów miałeś już wcześniej do czynienia, tak więc ogólny schemat działania powinien ci być dobrze znany - Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms | Misja 15 - Footprints of Phantoms - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Z zadaniami dotyczącymi eksfiltracji więźniów miałeś już wcześniej do czynienia, tak więc ogólny schemat działania powinien ci być dobrze znany. Miejsca ich przetrzymywania możesz sam odkryć (zostali oni zaznaczeni na powyższym obrazku) lub poznać je dzięki przesłuchaniu wrogów. W tym drugim przypadku musisz znać język afrykanerski żeby przesłuchanie zakończyło się powodzeniem (mogłeś porwać tłumacza w poprzedniej głównej misji).

Po zlokalizowaniu danego więźnia wynieś go na otwartą przestrzeń i fultonuj (możesz też wezwać śmigłowiec i pod koniec misji przenieść ich na jego pokład).

Odnalezienie rzadkiej rośliny w pobliżu wioski

1 - Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms | Misja 15 - Footprints of Phantoms - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Roślinę digitalis (lutea) możesz znaleźć przy skałach na wschód od wioski Ditadi Abandoned Village - Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms | Misja 15 - Footprints of Phantoms - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Roślinę digitalis (lutea) możesz znaleźć przy skałach na wschód od wioski Ditadi Abandoned Village. Miejsce to pokazane zostało na powyższych obrazkach. W odnalezieniu rosśliny dodatkowo mogą ci pomóc członkowie Twojego zespołu wywiadowczego (Intel Team), bo dzięki ich działaniom jej ikona powinna pojawić się dodatkowo na mapie świata.

Ekstrakcja ciężarówki

Miejsce odnalezienia ciężarówki - Pozostałe opcjonalne cele w misji Footprints of Phantoms | Misja 15 - Footprints of Phantoms - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia ciężarówki

To zdecydowanie najprostszy poboczny cel w tej misji. Ciężarówkę odnajdziesz zaparkowaną przy głównym skrzyżowaniu wioski Ditadi Abandoned Village. Na jej fultonowanie powinieneś zdecydować się pod koniec misji, bo akcja ta może zaalarmować okolicznych wrogów. Do przeprowadzenia fultonowania musisz oczywiście mieć odblokowane ulepszenie CARGO 2 (transport balonem ciężkiego sprzętu).

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
S
Junior 1
2020-09-12 20:48

Spoko już pobrałem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
😒
Junior 1
2020-07-09 18:58

Mam 82% stanu gry MGS V Phantom Pain a mój bohater Snake jest cały czerwony zmiany munduru i prysznic nie pomagają pomocy!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
.:Jj:.
Legend 147
2020-07-09 19:00

https://metalgear.fandom.com/wiki/Demon_Points

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
😱
Pretorianin 52
2019-08-18 14:19

WITAM.GRA jest Prawie Super lepsza niż Splinter Cell i inne skradanki tego typu!Znów do niej powróciłem ale mam Duży Problem z rozdzieleniem żołnierzy do Danej Grupy że Specjalnymi Zdolnościami!?!-Mam full żołnierzy po 185 i 200 w danych grupach a poziom grup 76-73.Chodzi mi szczególnie o 2 grupy które odblokowują nowe projekty broni!!--Prosze Pomóżcie jak ktoś coś wie?!Do tych dwóch grup nie mogę już nikogo dodać a mam poziom 76 a potrzebuje 96 jak to zrobić??!!!Pozdro

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
Junior 1
2020-07-09 19:22

Trzeba podnieść poziomy mader baze to znaczy wykupić i zakończyć misje dodatkowe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
yadin
Legend 102
2018-07-05 04:17

Do tej pory zastanawiam się, czy istnieje jakiś trick, który pozwala nie wdawać się z nim w otwartą walkę?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 13:45

Co muszę zrobic by po misji 39 wskoczyly kolejne?Dostalem psa ale misje zblokowaly sie na39.Czemu?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 16:33

Wskoczyla misja 41.A co z 40!!?Kurcze ,dlaczeg nie moze byc normalnie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-07 13:01

Zagubiona misja 40 wskoczyla po tym jak w misji 11 uratowalem cycatą Panią snajper.Japonia to dziwny kraj

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Sir klesk
Legend 270
2017-04-04 10:09

Kurcze nie wiem gdzie zapytac. Nowego tematu nie bede zakladal, a nuz ktos tutaj odpowie.

Kupilem wczoraj MGS i pogralem pare ladnych godzin. Dzisiaj gdy probuje sie zalogowac mam info, ze nie moge polaczyc sie z serwerem i musze grac offline. Szukalem informacji czy to moze nie sa jakies prace przy serwerach ale nigdzie o tym nie pisza (twitter/fb/newsy) i zastanawiam sie czy to moze tylko u mnie jest ten problem?

sedno - wiem, ze gra juz "stara" ale moze ktos ma zainstalowana i moglbys sprawdzic czy go loguje? :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-04-06 13:42

Loguje bez problemów więc szukaj u siebie przyczyny Sir klesek.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-03-21 11:58

Witam Czemu nie moge zrobic CARGO2 skoro uwolnilem Malika?Dzieki misji 10 mialem miec cargo2 a nie mam? W opcjach mam klodke tylko na ,transportation specialist,,.Ale czemu?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Legionista 6
2017-03-22 10:47

W bólach rozkminilem problem .Jakiś kolesi musialem uratowac z misji 10 i 15

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
👍
Pretorianin 52
2017-03-05 17:30

Poradnik. Całkiem ok.Naprawdę pomaga.Gra Bardzo dobra rozbudowana, mnóstwo broni i sprzętu. Producenci Splinter Cell z Ubisoft powinni się uczyć bo walą niezłą ścieme. Pozdrawiam graczy z dobrym gustem.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
Junior 1
2016-06-30 07:32

Side Ops numer 50 oczywiscie ktory posuwa fabułe do przodu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
Junior 1
2016-06-30 07:31

Witam. Mam pewien problem i potrzebuje pomocy. Podczas ostatniej gry przeszedłem misje 32 i potem 2 Side Opsy : Capture Legendary Ibis i Capture Legendary Jackal po czym wrocilem do bazy matki i zalaczyla sie cut scenka. Potem zasejwowalem i wylaczylem. Wczoraj odpalam gre jestem w mother base a tam nie ma nikogo, zadnych zolnierzy, gazików, chce isc do misji Side Ops #43 ale nie moge wezwac helikoptera bo lądowiska jakby nie czynne o co kaman bo nie wiem co zrobic ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
Junior 1
2016-05-02 13:16

Miałam problem z minami i ktoś napisał że rozbrajanie jest bardzo trudne i najlepiej strzelać. Nie jest trudne,mina jest płaska i swieci czerwonym światłem w jednym kierunku, trzeba podejść od "tyłu "i pojawi się kółko żeby ją zabrać ,pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
A
Junior 1
2015-12-01 19:10

@padel
Musisz zalatwic oddzial skulls. Wtedy ludziska beda normalni i znajdziesz pojazd.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 4
2015-11-22 11:36

Witam!Mam problem z misją 28 Code Talker.
Po odnalezieniu Code Talkera postanowiłem udać się z nim do lądowiska którego miał pilnować pojazd opancerzony. Ale zamiast tego wszędzie byli zainfekowani żołnierze. Czy tylko ja tak miałem?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2015-11-16 14:13

Witam!
Mam ogromną prośbę - nie umiem odblokować misji 38 - pomocy!
Skończyłem misję 35, wszystkie dostępne żółte Side-Opsy i "wysłuchałem" wszystkich kaset.
Misji dalej nie widzę... Czy ktoś wie czemu>>>?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl