Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nagrody | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes w Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Nagrody

Strój Sneaking Suit to jedna z wielu nagród oferowanych dzięki przeniesieniu postępów - Nagrody | Przeniesienie postępów z MGS V Ground Zeroes w Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Strój Sneaking Suit to jedna z wielu nagród oferowanych dzięki przeniesieniu postępów

Poniższe zestawienie wymienia nagrody, które możesz pozyskać dzięki przeniesieniu postępów z MGS V: Ground Zeroes do MGS V: The Phantom Pain. Są to między innymi nowe elementy wyglądu oraz nowi rekruci do Bazy Matki, którzy nazywani są przez grę "specjalnymi ochotnikami".

Pozłaczane bioniczne ramię (Bionic Arm)

W celu odblokowania tej nagrody musisz ukończyć główną misję w Ground Zeroes. Po tym jak tego dokonasz i przeniesiesz swoje postępy musisz dodatkowo wynaleźć pozłacane ramię w Bazie Matce. Najwcześniej możesz wykonać tę czynność po ukończeniu piątej głównej misji, czyli tej, w której ratuje się inżyniera (zaoferuje on też inne ulepszenia bionicznego ramienia).

Skórka Gray Foxa z Metal Gear Solid 1

W celu odblokowania skórki musisz ukończyć poboczną misję Deja Vu na wysokim poziomie trudności. Dodatkowo już po przeniesieniu postępów musisz w The Phantom Pain zaliczyć wszystkie główne misje. Po wybraniu tej skórki możesz szybciej przemieszczać się po świecie gry.

Skórka Solid Snake'a z Metal Gear Solid 1

W celu odblokowania skórki musisz ukończyć poboczną misję Deja Vu. Modyfikowany jest wyłącznie wygląd bohatera i nie zyskuje on żadnych nowych zdolności.

Specjalni ochotnicy (Special Volunteers)

Do odblokowania jest kilkunastu ochotników, którzy mogą zasilić szeregi personelu Bazy Matki i może się wśród nich znaleźć sam Hideo Kojima. W celu zagwarantowania sobie dostępu do ochotników musisz w kolejnych misjach gry Ground Zeroes zajmować się ratowaniem zakładników i porywaniem ważnych postaci (np. oficerów związanych z celami misji). Oto ich lista:

  • Misja Ground Zeroes: Uratuj Chico i Paz, a także 5 innych więźniów.
  • Misja Eliminate the Renegade Threat: Uratuj 2 więźniów i porwij 2 postacie związane z celami misji.
  • Misja Intel Operative Rescue: Uratuj 1 ważną osobę (będzie to Hideo).
  • Misja Classified Intel Acquisition: Uratuj 3 więźniów i porwij 2 postacie związane z celami misji.
  • Misja Destroy the Anti-Air Emplacements: Uratuj 1 ważną osobę i 3 więźniów.

Uwaga! Nie wszyscy ochotnicy od razu dołączą do personelu Bazy Matki. Będą oni odblokowywani stopniowo od momentu zaliczenia trzeciej głównej misji (ostatnia grupa powinna zostać odblokowana po ukończeniu dwunastego zadania).

Strój SV-Sneaking Suit

To jedna najcenniejszych do zdobycia nagród. Nie posiada ona żadnych wymagań dotyczących transferu, bo wystarczy dysponować dowolnymi postępami z Ground Zeroes. W The Phantom Pain musisz dodatkowo wynaleźć ten strój w Bazie Matce (40000 GMP, 4 poziom zespołu R&D). Strój ten cechuje się zwiększoną odpornością na działanie żywiołów oraz przede wszystkim sprawia, że możesz się ciszej przemieszczać.