Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podsumowania misji | Zaliczanie misji w Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Podsumowania misji

Przykładowe okno podsumowania po ukończeniu misji - Podsumowania misji | Zaliczanie misji w Metal Gear Solid V The Phantom Pain - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Przykładowe okno podsumowania po ukończeniu misji

Misje w Metal Gear Solid V zawsze kończą się podsumowaniem i dobrze jest poświęcić kilka chwil na to żeby się z nim bliżej zapoznać. Na początek gra wyświetla ogólne statystyki oraz informuje o liczbie zdobytych punktów. To ile punktów udało ci się zgromadzić wpływa z kolei na otrzymaną rangę (F to najgorsza, S to najlepsza). Więcej szczegółów na temat uzyskiwania najlepszych rang odnajdziesz w kolejnym rozdziale tego poradnika, a konkretnie na stronie Jak zdobywać najwyższe rangi S w misjach?.

Kolejna ważna część podsumowania to ekran ukazujący bilans zysków i strat. Możesz dowiedzieć się z niego ile gotówki (GMP) udało ci się zebrać oraz na jakie cele wydane zostały posiadane fundusze. W tym miejscu odsyłam z kolei do strony Jak zdobywać fundusze i na co wydawać posiadaną gotówkę?, która pomoże ci się dobrze rozwijać i uniknąć bankructwa.

Pozostałe fragmenty podsumowania nie są już tak ważne, co nie oznacza, że są to jakieś zupełnie bezwartościowe dane. Dowiesz się między innymi ile punktów heroizmu (Heroism Score) zgromadziłeś, jakie dodatkowe nagrody (np. nowe kasety) zostały odblokowane z tytułu ukończenia misji czy też jacy nowi pracownicy dołączyli do Twojego zespołu badawczego.