Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 33 - [Subsistence] C2W | Misja 33 i 34 | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Trzydziesta trzecia misja gry Metal Gear Solid V jest pierwszą z kategorii powtarzanych. Jej założenia są identyczne do czwartej głównej misji i wszystkie szczegóły na tematów celów oraz obszaru działania odnajdziesz w opisie przejścia wspomnianego zadania. Zasadniczą różnicą jest to, że tym razem musisz ukończyć misję C2W bez korzystania z jakiegokolwiek wsparcia ze strony Diamentowych Psów. Najważniejsze zmiany to:

  • brak możliwości zabrania na misję broni
  • brak możliwości zabrania na misję dodatkowego wyposażenia (jedynym wyjątkiem jest bioniczne ramię Big Bossa)
  • zakaz korzystania z usług pomocników (całą misję rozgrywa się w pojedynkę)
  • brak możliwości wyboru pory dnia
  • zakaz używania trybu Reflex Mode oraz kurzego nakrycia głowy (Chicken Hat)

Przygotowanie się do misji

Do misji tej nie możesz się w żaden sposób przygotować (nie możesz wybrać wyposażenia, pomocnika ani nawet pory dnia).

Wskazówki pomocne w ukończeniu misji

Najważniejsze założenia misji C2W są niezmienione. Poniżej znajduje się natomiast szereg wskazówek dotyczących jej najważniejszych modyfikacji, które z oczywistych względów wpływają na zwiększenie jej ogólnego poziomu trudności.

Możesz odebrać karabin jednemu z wrogów - Misja 33 - [Subsistence] C2W | Misja 33 i 34 | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Możesz odebrać karabin jednemu z wrogów

Najważniejsza kwestia po wylądowaniu na obszarze zaliczania misji to pozyskanie jakiejś broni palnej. Możesz w tym celu zakraść się na teren posterunku 24 mijanego w drodze do lokacji Eastern Communications Post, ogłuszyć dwóch tamtejszych wartowników (możesz odwracać ich uwagę z pomocą bionicznego ramienia) i zabrać jednemu z nich karabin szturmowy. Jeśli nie chcesz tracić na nich czasu to zignoruj ich i zaskocz dopiero jednego z przeciwników w głównej lokacji misji.

Najlepiej jest zniszczyć nadajnik - Misja 33 - [Subsistence] C2W | Misja 33 i 34 | Solucja Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Najlepiej jest zniszczyć nadajnik

Jeśli chcesz ukończyć tę misję z rangą S to najlepszym sposobem jest doprowadzenie do zniszczenia nadajnika w lokacji Eastern Communications Post, bo pozwoli ci to uniknąć czasochłonnego wysadzania kolejnych anten. Do zniszczenia nadajnika możesz użyć pozyskanej wcześniej broni palnej lub np. odnalezionych na terenie posterunku granatów.

Zaliczenie pozostałych celów misji nie powinno ci sprawić większych kłopotów, zwłaszcza że powinieneś mieć już ulepszenie CARGO 2 potrzebne do fultonowania dużych kontenerów. Generalnie staraj się działać z ukrycia i jak najszybciej opuścić teren działań po sabotowaniu nadajnika lub anten, dzięki czemu nie wdasz się w niepotrzebne wymiany ognia i do bazy nie dotrą posiłki.