Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 0 - Prologue - Awakening | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Ukończenie prologu gry Metal Gear Solid V może ci zająć nawet blisko godzinę. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że do obejrzenia jest całkiem sporo scenek przerywnikowych. Sam prolog nie jest zresztą zbyt łatwy. Główny bohater może zginąć w kilku miejscach i wynika to przede wszystkim z tego, że będzie początkowo bezbronny. Staraj się więc przez cały czas podążać za Ishmaelem i dokładnie wykonywać jego polecenia.

Zadania dostępne w misji

  • OPCJONALNE (1/2): Completed the mission without triggering reflex mode (Ukończono misję bez aktywowania trybu refleks) - Gwoli przypomnienia, tryb ten automatycznie załącza się w momencie gdy główny bohater zostanie nagle wykryty przez jakiegoś przeciwnika. Ma to na celu zapewnienie graczowi szansy na pozbycie się tego wroga w trybie spowolnienia czasu. Możesz oczywiście bezbłędnie przejść etap unikając konfrontacji, ale najlepiej jest wyłączyć całkowicie Reflex Mode w menu głównym gry.
  • OPCJONALNE (2/2): Completed the mission without allowing the Man on Fire to attack even after meeting up with Ocelot (Ukończono misję nie pozwalając Człowiekowi w Ogniu na wyprowadzenie ataku nawet po spotkaniu z Ocelotem) - Chodzi tu o końcową część misji. Musisz po ominięciu grupki wrogów w głównym holu jak najszybciej wyjść ze szpitala i następnie podczas konnej ucieczki nie pozwalać temu przeciwnikowi na wyprowadzanie ognistych ataków (używanie w odpowiednich momentach strzelby).

Uwaga! Na liście zadań nie pojawia się to obowiązkowe, czyli związane z ucieczką ze szpitala.