Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do głównej bazy sił wroga | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Dotarcie do głównej bazy sił wroga

Unikaj za wszelką cenę śmigłowca - Dotarcie do głównej bazy sił wroga | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Unikaj za wszelką cenę śmigłowca

Misję tę rozpoczynasz niedaleko hangaru, w którym na cut-scence widziany był Metal Gear. Na początek powróć do czerwonych drzwi prowadzących do elektrowni Serak Power Plant. Musisz przekraść się przez tę elektrownię i dobrze jest wybrać taką samą ścieżkę przemarszu jak wcześniej, czyli teraz dla odmiany przemieszczać się przy prawych skałach. Z unikaniem żołnierzy wroga nie powinieneś mieć dużych problemów, ale musisz uważać na śmigłowiec z zamontowanym reflektorem, który będzie patrolował tę okolicę. Chowaj się za zasłoną lub kładź na ziemi gdy tylko maszyna zacznie sprawdzać obszar wokół Big Bossa.

Uwaga - Możesz rozważyć zestrzelenie śmigłowca. Taka akcja ułatwiłaby ci eksplorację głównej bazy w dalszej części misji, bo śmigłowiec dotrze tam "razem" z Big Bossem. Na taki krok zdecyduj się jednak tylko jeśli zabrałeś na tę misję bardzo dobrą wyrzutnię, która może samodzielnie namierzyć śmigłowiec i go zniszczyć lub poważnie uszkodzić w wyniku pojedynczego trafienia.

Uważaj po drodze na pojedyncze patrole - Dotarcie do głównej bazy sił wroga | Misja 12 - Hellbound | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Uważaj po drodze na pojedyncze patrole

Po tym jak uda ci się pomyślnie opuścić teren elektrowni musisz wyruszyć na północny-zachód w stronę bazy Afghanistan Central Base Camp. Po drodze omiń przede wszystkim dwa wrogie posterunki. Oprócz tego nie poruszaj się zbyt szybko i staraj się trzymać z daleka od głównej drogi, bo jest ona pilnowana przez co najmniej kilka dwuosobowych wrogich patroli. Najlepiej nie ryzykować wykrycia i nie marnować zapasów na eliminację napotkanych przeciwników. Po zbliżeniu się do głównej bazy zrezygnuj z przemarszu główną drogą i zamiast tego wdrap się na prawe wzniesienie, z którego będziesz miał dobry widok na obóz.