Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekstrakcja więźnia i przywódcy | Misja 25 - Aim True, Ye Vengeful poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ekstrakcja więźnia i przywódcy

Zacznij od zneutralizowania przywódcy bojowników - Ekstrakcja więźnia i przywódcy | Misja 25 - Aim True, Ye Vengeful - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Zacznij od zneutralizowania przywódcy bojowników. Możesz zbliżyć się do niego i oddać serię strzałów z pistoletu lub zaatakować go na odległość (tu może ci też pomóc Quiet jeśli dysponuje odpowiednią snajperką). W następnej kolejności zakradnij się do przetrzymywanego zastępcy dowódcy. Sprawdź czy w pobliżu nie ma dzieci-bojowników i jeśli zachodzi taka potrzeba to pozbaw część z nich przytomności. Dopiero wtedy podnieś z ziemi więźnia.

Najlepszy sposób na szybkie zakończenie tej misji to załadowanie przywódcy i więźnia na pokład jeepa znajdującego się w wiosce, gdyż pozwoli ci to zaliczyć dodatkowe zadanie (jednoczesna ekstrakcja obu postaci samochodem). Pojazd ten pokazany został na powyższym obrazku.

Wyjedź jeepem poza mapę - Ekstrakcja więźnia i przywódcy | Misja 25 - Aim True, Ye Vengeful - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Wyjedź jeepem poza mapę

Po umieszczeniu obu osób na pokładzie jeepa nie próbuj go fultonować, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że więzień wypadłby z pojazdu. Zamiast tego zasiądź za kierownicą i wyrusz na północ. Musisz wyjechać gazikiem poza obszar misji, dzięki czemu zostanie ona zakończona.

Uwaga - Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz użyć jeepa to najlepiej byłoby zamówić sobie przylot śmigłowca i dostarczyć obie postacie nadające się do ekstrakcji do miejsca ewakuacji zlokalizowanego w południowej części mapy.

Uwaga - Po ukończonej misji dowiesz się o dziwnej chorobie rozprzestrzeniającej się w Bazie Matce. Nie musisz wykonywać jakichś skomplikowanych czynności, a jedynie zapoznać się wstępnie z zasadami umieszczania personelu w strefie kwarantanny.