Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nieoszlifowane diamenty (Rough Diamonds) | Nieoszlifowane diamenty | MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Przykładowy diament - Nieoszlifowane diamenty (Rough Diamonds) | Nieoszlifowane diamenty | MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Przykładowy diament

Nieoszlifowane diamenty (Rough Diamonds) to obiekty, dzięki którym możesz pozyskiwać duże ilości GMP, czyli specjalnej waluty w grze Metal Gear Solid V. Pojedynczy diament w zależności od swojej wielkości jest warty 10000 lub 100000 GMP. To bardzo dużo i dzięki diamentom możesz znacznie przyśpieszyć rozwój Bazy Matki czy wcześniej odblokować sobie dostęp do najlepszych wynalazków.

Na kolejnych stronach tego rozdziału znajdują się przykładowe lokalizacje diamentów odnajdywanych w początkowych obszarach gry. Postaraj się miejsca te jak najwcześniej odwiedzić i pozbierać sobie z nich diamenty, dzięki czemu bardzo wyraźnie ułatwisz sobie start kampanii. W dalszej fazie rozgrywki możesz powracać do tych samych miejsc (diamenty co pewien czas "odnawiają się") lub odnajdywać sobie inne ulubione lokacje (np. już w Afryce) do ich pozyskiwania.

Uwaga - Jeżeli nie wiesz gdzie szukać diamentów lub masz problem z odnalezieniem jakiegoś konkretnego diamentu to możesz złapać i przesłuchać jednego z okolicznych wrogów. Jest duża szansa, że w trakcie przesłuchania wyjawi on właśnie lokalizację diamentu i zostanie ona automatycznie dodana do Twojej mapy.