Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 20: Voices
MGS V: The Phantom Pain - Misja 20: Voices
Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Do centralnej części mapy możesz dotrzeć przechodząc przez to obozowisko lub wybierając niepilnowaną ścieżkę na północny-wschód stąd (punkt 5 na mapie).
Możesz zakraść się na ciężarówkę żeby łatwo dotrzeć do północno-wschodniej części mapy (posterunek w punkcie 6). Jest to wskazane jeśli zamierzasz podsłuchać w dalszej części misji (punkt 8 na mapie) rozmowy kierowcy ciężarówki (ukryty cel misji).
Do centralnej części mapy możesz dotrzeć wybierając tę niepilnowaną ścieżkę lub przechodząc przez południowo-zachodnie obozowisko (punkt 3 na mapie).
Na terenie tego posterunku znajdują się dane wywiadowcze (opcjonalny cel misji). Dotrze tu też ciężarówka, która początkowo była zaparkowana przy południowej stacji (punkt 4 na mapie). Możesz się wdrapać na nią lub zacząć za nią podążać dopiero od tego miejsca.
Musisz minąć ten posterunek w drodze do tunelu (punkt 9 na mapie) i strefy przemysłowej (punkt 10 na mapie).
Jeżeli podążałeś za ciężarówką (punkt 4 na mapie) to zatrzyma się ona w tym miejscu i jej kierowca wyruszy dalej pieszo.
Posterunek ten mija się w drodze do tunelu (punkt 9 na mapie). W pobliżu odnajdziesz dzikiego psa afrykańskiego nadającego się do fultonowania (ukryty cel misji).
Tunel prowadzący do strefy przemysłowej (punkt 10 na mapie).
Jeżeli śledziłeś kierowcę ciężarówki (punkt 4 na mapie) to warto w tym miejscu podsłuchać jego rozmowy (ukryty cel misji).
Ostateczny cel podróży, do którego dociera się przechodząc przez zachodni tunel (punkt 9 na mapie). Musisz tu odnaleźć Shabaniego i przetrwać konfrontację z Człowiekiem w Ogniu (Man on Fire).
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Powiększ mapę

Mapa do misji Voices | Misja 20 - Voices | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.

2 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

3 - Stacja – Do centralnej części mapy możesz dotrzeć przechodząc przez to obozowisko lub wybierając niepilnowaną ścieżkę na północny-wschód stąd (punkt 5 na mapie).

4 - Ciężarówka – Możesz zakraść się na ciężarówkę żeby łatwo dotrzeć do północno-wschodniej części mapy (posterunek w punkcie 6). Jest to wskazane jeśli zamierzasz podsłuchać w dalszej części misji (punkt 8 na mapie) rozmowy kierowcy ciężarówki (ukryty cel misji).

5 - Ścieżka – Do centralnej części mapy możesz dotrzeć wybierając tę niepilnowaną ścieżkę lub przechodząc przez południowo-zachodnie obozowisko (punkt 3 na mapie).

6 - Posterunek 20 – Na terenie tego posterunku znajdują się dane wywiadowcze (opcjonalny cel misji). Dotrze tu też ciężarówka, która początkowo była zaparkowana przy południowej stacji (punkt 4 na mapie). Możesz się wdrapać na nią lub zacząć za nią podążać dopiero od tego miejsca.

7 - Posterunek – Musisz minąć ten posterunek w drodze do tunelu (punkt 9 na mapie) i strefy przemysłowej (punkt 10 na mapie).
Jeżeli podążałeś za ciężarówką (punkt 4 na mapie) to zatrzyma się ona w tym miejscu i jej kierowca wyruszy dalej pieszo.

8 - Posterunek 17 – Posterunek ten mija się w drodze do tunelu (punkt 9 na mapie). W pobliżu odnajdziesz dzikiego psa afrykańskiego nadającego się do fultonowania (ukryty cel misji).

9 - Tunel – Tunel prowadzący do strefy przemysłowej (punkt 10 na mapie).
Jeżeli śledziłeś kierowcę ciężarówki (punkt 4 na mapie) to warto w tym miejscu podsłuchać jego rozmowy (ukryty cel misji).

10 - Strefa przemysłowa – Ostateczny cel podróży, do którego dociera się przechodząc przez zachodni tunel (punkt 9 na mapie). Musisz tu odnaleźć Shabaniego i przetrwać konfrontację z Człowiekiem w Ogniu (Man on Fire).

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 20: Voices

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Voices

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania dwudziestej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Voices. Rozpoczynasz na zachodnim krańcu mapy (punkt 1) i musisz przedostać się do strefy przemysłowej Ngumba Industrial Zone w jej wschodniej części (punkt 10). W początkowej części zadania możesz przejść przez wrogi obóz (punkt 3) lub wybrać niepilnowaną ścieżkę (punkt 5). Końcówka jest już bardziej liniowa, bo musisz ominąć posterunek (punkt 7) i skorzystać z tunelu (punkt 9). Jeśli zamierzasz zaliczyć opcjonalny cel związany z podsłuchaniem rozmowy kierowcy to warto zakraść się do jego ciężarówki (punkt 4) i na jej pokładzie pokonać znaczną część mapy.