Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabezpieczenie planów rozmieszczenia | Misja 8 - Occupation Forces poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Zabezpieczenie planów rozmieszczenia

Poruszaj się przy skałach i unikaj zbyt częstych konfrontacji z przeciwnikami - Zabezpieczenie planów rozmieszczenia | Misja 8 - Occupation Forces - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Poruszaj się przy skałach i unikaj zbyt częstych konfrontacji z przeciwnikami

Jako lądowisko startowe najlepiej jest wybrać punkt na wschód od wioski Qarya Sakhra Ee, dzięki czemu nie zostaniesz łatwo zauważony w trakcie przeprawy w jej stronę. Po zbliżeniu się do wioski koniecznie użyj lornetki i pozaznaczaj sobie wrogów okupujących główną ścieżkę oraz patrolujących drewniane balkoniki okolicznych budynków. Zacznij następnie powoli przemieszczać się ku górnym budynkom wioski. Przez cały czas pozostawaj jak najbliżej lewych skał. Pozwoli ci to ominąć paru strażników, aczkolwiek prędzej czy później zmuszony zostaniesz do wyeliminowania kilku z nich. Staraj się używać pistoletu z tłumikiem i fultonować ich lub przynajmniej chować ich ciała po każdej udanej akcji.

Miejsce odnalezienia planów - Zabezpieczenie planów rozmieszczenia | Misja 8 - Occupation Forces - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia planów

Poszukiwane plany rozmieszczenia znajdują się w jednym z górnych budynków wioski, a konkretnie w tym, przy którym zawieszona została duża flaga. Zachowaj tu czujność, bo w pobliżu tego budynku kręci się co najmniej jeden strażnik. Wejdź do chatki i zbadaj dokumenty leżące na biurku. Doprowadzi to pojawienia się na północ stąd wrogiego konwoju, który wyruszy w stronę fortu Da Smasei Laman.

Uwaga - Konwój może się też pojawić na mapie jeśli uratujesz zakładnika z wioski (więcej na ten temat na stronie z pobocznymi celami misji) i następnie spróbujesz się oddalić od tej lokacji lub jeśli spędzisz zbyt dużo czasu na mapie.