Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 38 - Extraordinary | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Trzydziesta ósma misja gry Metal Gear Solid V rozgrywa się na bardzo niewielkim obszarze. Ukończenie jej jedynego głównego celu nie zajmuje dużo czasu, albowiem wystarczy odnaleźć kliszę filmową w ruinach zajętych przez wrogi oddział. Nieco więcej czasu mogą ci zabrać zadania poboczne. Są one powiązane między innymi z wejściem w posiadanie kliszy przed pojawieniem się posiłków, uratowaniem więźnia i fultonowaniem rzadkiego gatunku sępa.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/1): Secured film canister (Odnaleziono kliszę filmową) - Poszukiwany obiekt znajduje się w twierdzy Spugmay Keep. Postaraj się odnaleźć kliszę zanim do ruin dotrą posiłki, bo zaliczysz przy okazji drugi opcjonalny cel misji.
  • OPCJONALNE (1/4): Captured Spugmay Keep (Przejęto twierdzę Spugmay Keep) - To bardzo proste zadanie. Musisz zabić lub ogłuszyć wszystkich przebywających w ruinach wrogów i najlepiej tego dokonać zanim w lokacji tej pojawią się posiłki.
  • OPCJONALNE (2/4): Secured film canister before reinforcements arrived (Odnaleziono kliszę filmową zanim pojawiły się posiłki) - W stronę twierdzy Spugmay Keep zmierzają dwa jeepy z posiłkami, które pojawią się początkowo w północnej i zachodniej części mapy. Możesz jak najszybciej po rozpoczęciu misji dotrzeć do ruin i zlokalizować kliszę lub zatrzymać wspomniane pojazdy gdy są jeszcze w drodze (ostrzelanie załogi gazików, użycie wyrzutni lub min itp.).
  • OPCJONALNE (3/4): Extracted prisoner being held at Spugmay Keep, East Guard Post (Ekstrakcja więźnia przetrzymywanego we wschodnim posterunku) - Więzień jest w głównym budynku posterunku 24 (wschodnia część mapy). Rozpraw się z żołnierzami z posterunku i następnie fultonuj więźnia.
  • OPCJONALNE (4/4): Extracted a griffon vulture near Spugmay Keep (Ekstrakcja rzadkiego gatunku sępa z okolic twierdzy Spugmay Keep) - Sęp lata nad ruinami. Możesz użyć na nim snajperki z amunicją usypiającą lub zaczekać aż wyląduje w bardziej dostępnym miejscu i skorzystać z pistoletu.

Przygotowanie się do misji

Rozpoczęcie misji po zapadnięciu zmroku nie zmienia drastycznie sposobu jej rozgrywania, aczkolwiek może ci to nieznacznie ułatwić dotarcie do poszukiwanej kliszy filmowej. Nie ma też jednego "zwycięzcy" jeśli chodzi o dobór pomocnika. Pies (D-Dog) może ci pomóć w zlokalizowaniu wrogów w ruinach i w eliminacji części z nich, Quiet może użyć swojej snajperki żeby oczyścić twierdzę na odległośc, a koń (D-Horse) może ci zagwarantować szybkie dotarcie do dróg, którymi podróżują jeepy z posiłkami z zamiarem ich powstrzymania.

Na misję postaraj się zabrać snajperkę z amunicją usypiającą. Niekoniecznie przyda ci się ona do eliminacji wrogów z ruin (co najmniej kilku z nich będzie używało ciężkich pancerzy), ale dzięki niej w łatwy sposób trafisz w sępa powiązanego z pobocznym celem misji.