Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 3 - A Hero's Way | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Trzecia główna misja gry Metal Gear Solid V jest zdecydowanie krótsza od pierwszej. Rozgrywa się ona na znacznie mniejszym obszarze i jej obowiązkowa część dotyczy wyłącznie zlokalizowania dowódcy Specnazu, którego następnie możesz zamordować lub eksfiltrować do Bazy Matki. Warto dodać, że cele te wzajemnie wykluczają się, tak więc chcąc je oba zaliczyć musisz co najmniej raz powtórzyć misję. Oprócz zajęcia się dowódcą możesz też zaliczyć dwa bardzo proste opcjonalne cele dotyczące odnalezienia surowców i rzadkiej rośliny.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/2): Eliminated the Spetsnaz commander (Zamordowano dowódcę Specnazu) - Dowódca przebywa w wiosce Da Shago Kallai - domyślnie odnajdziesz go na parterze budynku w centralnej części wioski, aczkolwiek może się też przemieścić w jakieś inne miejsce (osobę tę poznasz po czerwonym berecie). Uwaga - Jeśli zamordujesz dowódcę to nie będziesz mógł zaliczyć obowiązkowego celu numer 2, który dotyczy eksfiltrowania go do Bazy Matki po tym jak utraci przytomność.
  • OBOWIĄZKOWE (2/2): Extracted the Spetsnaz commander (Ekstrakcja dowódcy Specnazu) - W celu zaliczenia tego celu misji musisz po dotarciu do wioski Da Shago Kallai i zlokalizowaniu dowódcy zacząć od pozbawienia go przytomności (pistolet z amunicją usypiającą, walka wręcz itp.). Następnie musisz go fultonować (odesłać balonem) lub dostarczyć do strefy lądowania śmigłowca. Uwaga - Jeśli eksfiltrujesz dowódcę to nie będziesz mógł zaliczyć obowiązkowego celu numer 1, który dotyczy zamordowania go.
  • OPCJONALNE (1/3): Eliminated the Spetsnaz commander from long distance (100m or more) (Wyeliminowano dowódcę Specnazu z odległości co najmniej 100 metrów) - Zainteresuj się tym pobocznym zadaniem jeśli wybrałeś pierwszy główny cel misji, czyli zamordowanie dowódcy. Do realizacji planu najlepiej jest wykorzystać karabin snajperski odblokowany dzięki pracom rozwojowo-badawczym w Bazie Matce.
  • OPCJONALNE (2/3): Picked a haoma in the desert between Shago Village and Spugmay Keep (Odnaleziono roślinę haoma na pustyni między wioską Shago i ruinami Spugmay Keep) - Poszukiwaną roślinę odnajdziesz kilkaset metrów na południowy-wschód od wioski Da Shago Kallai. Możesz ją zabrać na początku lub pod koniec misji.
  • OPCJONALNE (3/3): Secured the processed materials hidden in Shago Village (Zabezpieczono przetworzone materiały, które ukryto w wiosce Shago) - Do odnalezienia jest pojedyncza skrzynka z surowcami (Common Metal). Ukryto ją pod mostem w zachodniej części wioski Da Shago Kallai.

Przygotowanie się do misji

Opisywaną misję dobrze byłoby rozegrać nocną porą, tak więc rozważ wybranie godziny 18:00 jako momentu jej rozpoczęcia. Jeśli masz w planach zamordowanie dowódcy Specnazu to koniecznie zabierz na tę misję karabin snajperski. Big Boss domyślnie nie ma dostępu do tego typu broni, ale możesz ją tanim kosztem wynaleźć w Bazie Matce - może to być na przykład karabin snajperski RENOV-ICKX SR (40000 GMP, 4 poziom zespołu R&D).