Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Powtarzanie ukończonych zadań | Zaliczanie misji w Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Powtarzanie ukończonych zadań

Po wyświetleniu listy misji możesz sprawdzić zdobyte w nich rangi oraz zaliczone cele - Powtarzanie ukończonych zadań | Zaliczanie misji w Metal Gear Solid V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Po wyświetleniu listy misji możesz sprawdzić zdobyte w nich rangi oraz zaliczone cele

Każdą ukończoną misję w Metal Gear Solid V możesz powtórzyć, przy czym opcja ta staje się dostępna dopiero po złożeniu pierwszej wizyty w Bazie Matce (misja 2 - Diamond Dogs). Od tego momentu podczas przelotów śmigłowcem możesz wybierać z listy misji zarówno nowe zadania, jak i te, z którymi się już uporałeś.

Powtarzanie misji pozwala oczywiście na przetestowanie innych ścieżek do celów misji czy na zaliczenie niektórych celów na inne sposoby. Główną motywacją do powtórnego rozgrywania zadań powinna być jednak chęć zdobycia wyższej rangi. Przechodząc daną misję po raz pierwszy możesz mieć spore trudności z uzyskaniem rangi S, czy to z uwagi na braki w wyposażeniu czy po prostu w wyniku nieznajomości terenu i założeń zadania. Oprócz tego powtarzanie misji jest dobrym sposobem na wzbogacanie się (dodatkowa gotówka - GMP), a także na zajmowanie się tymi celami misji, które wzajemnie wykluczają się, oraz ukrytymi zleceniami, o których istnieniu nie byłeś informowany podczas pierwszej próby ukończenia zadania.

Uwaga - Podczas powtarzania misji zaliczone już wcześniej cele są domyślnie "odfajkowane". Nie musisz nimi po raz drugi się zajmować, choć oczywiście możesz na przykład po to żeby zagwarantować sobie uzyskanie lepszej rangi.