Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyeliminowanie pojazdów opancerzonych (APC) | Misja 9 - Backup, Back Down poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wyeliminowanie pojazdów opancerzonych (APC)

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego opisu, na początek kilka ważnych informacji na temat nietypowych założeń tej misji:

  • W momencie rozpoczęcia misji startuje także licznik upływu czasu. Na wyeliminowanie co najmniej jednego pojazdu opancerzonego masz 15 minut. Jeżeli przechodzisz tę misję po raz pierwszy to pod pojęciem eliminacji kryje się zniszczenie danej maszyny. W sytuacji gdy powtarzasz tę misję już po odblokowaniu ulepszenia CARGO 2 każdy pojazd opancerzony możesz fultonować zamiast go zaatakować.
  • Misja zakończy się niepowodzeniem jeżeli po upływie 15 minut nie zostanie wyeliminowany żaden pojazd opancerzony. Pamiętaj o tym szczególnie podczas powtarzania tej misji pod kątem zaliczenia jej opcjonalnych celów (wrogi patrol, więźniowie itp.). Warto też wiedzieć, że po upływie limitu czasu nadal będziesz mógł przebywać na mapie i zajmować się innymi celami misji.
  • Eliminowanie dodatkowych pojazdów opancerzonych nie jest obowiązkowe, ale warto się tym zająć i zgromadzić w ten sposób więcej punktów na koniec misji. Na mapie docelowo znajdzie się siedem wozów opancerzonych - część z nich będzie od samego początku misji, a kolejne pojawią się w trakcie jej trwania. Musisz wiedzieć o tym, że niektóre pojazdy przejeżdżają jedynie przez mapę. W takiej sytuacji staraj się zdążyć z ich eliminacją zanim wyjadą poza obszar misji.
  • Na poprzedniej stronie poradnika znajduje się mapa opisywanej misji, na której zaznaczone zostały miejsca pojawiania się pojazdów opancerzonych oraz sugerowana kolejność ich eliminowania (zacznij od APC 1 i skończ na APC 7).
Zaatakuj pojazd opancerzony zaparkowany przy pałacu - Wyeliminowanie pojazdów opancerzonych (APC) | Misja 9 - Backup, Back Down - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Zaatakuj pojazd opancerzony zaparkowany przy pałacu

Jako miejsce startu misji warto wybrać południowo-zachodnie lądowisko, czyli to, które położone jest najbliżej pałacu Lamar Khaate Palace. Tuż po wylądowaniu zbliż się do pałacu i skorzystaj z wyrzutni żeby zniszczyć zaparkowany przed nim pierwszy wóz opancerzony. W zależności od tego jakiego typu wyrzutni używasz pojazdy opancerzone mogą być niszczone już po jednym celnym trafieniu lub konieczne może się okazać wystrzelenie 2-3 pocisków.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie