Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ukończenie podstawowego treningu w Bazie Matce | Misja 2 - Diamond Dogs poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ukończenie podstawowego treningu w Bazie Matce

Użyj fultonowania na ogłuszonym sojuszniku (ikona balonu z doczepionym ładunkiem) - Ukończenie podstawowego treningu w Bazie Matce | Misja 2 - Diamond Dogs - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Użyj fultonowania na ogłuszonym sojuszniku (ikona balonu z doczepionym ładunkiem)

Podejdź do Ocelota, od którego otrzymasz urządzenie do fultonowania (Fulton Recovery Device), które jest wykorzystywane do odsyłania balonem do Bazy Matki ludzi, zwierząt oraz odnalezionego sprzętu wojskowego. Gra od razu pozwoli ci przetestować jego działanie. Pozbaw przytomności ochotnika - możesz użyć na nim pistoletu z nabojami usypiającymi, uderzyć go lub zajść od tyłu i po złapaniu poddusić. Ustaw się przy nieprzytomnym żołnierzu i przytrzymaj przycisk fultonowania.

Karton możesz odblokować dopiero gdy zespół badawczo-rozwojowy awansuje na wyższy poziom - Ukończenie podstawowego treningu w Bazie Matce | Misja 2 - Diamond Dogs - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Karton możesz odblokować dopiero gdy zespół badawczo-rozwojowy awansuje na wyższy poziom

Uruchom urządzenie iDroid, wybierz zakładkę Mother Base (Baza Matka) i następnie Staff Management (zarządzanie personelem). Po wysłuchaniu komentarza Ocelota powróć do menu głównego, wybierz zakładkę Development (prace rozwojowe) i następnie Weapons / Items (bronie i przedmioty). Po tym jak dowiesz się, że nie masz wystarczających środków do rozpoczęcia prac badawczych wyłącz iDroida. Ogłusz i fultonuj kilku kolejnych ochotników.

Po tym jak podwyższy się poziom zespołu badawczo-rozwojowego raz jeszcze otwórz menu Weapons / Items. Wybierz z listy karton (C. BOX DRST) i potwierdź zamówienie. Gdy badania dobiegną końca ustaw na mapie miejsce do zrealizowania zrzutu z zaopatrzeniem i zaczekaj aż ładunek wyląduje na platformie. Możesz teraz zakończyć przedwcześnie tę misję lub zająć się opisanymi na kolejnej stronie jej dwoma dodatkowymi celami.