Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować psa (D-Dog) jako pomocnika? | FAQ - Najczęściej zadawane pytania poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Jak odblokować psa (D-Dog) jako pomocnika?

Pies (D-Dog) to jeden z najlepszych pomocników (Buddy) dostępnych w grze Metal Gear Solid V - Jak odblokować psa (D-Dog) jako pomocnika? | FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pies (D-Dog) to jeden z najlepszych pomocników (Buddy) dostępnych w grze Metal Gear Solid V. Więcej informacji na temat wszystkich pomocników odnajdziesz w osobnym rozdziale tego poradnika. Poniżej znajduje się krótka instrukcja odnalezienia i przygarnięcia psa, tak by w miarę możliwości jak najwcześniej mógł on zacząć wspierać głównego bohatera.

Po złożeniu pierwszej wizyty w Bazie Matce wybierz z listy dostępnych zadań czwartą główną misję - C2W (możesz tego dokonać zanim jeszcze zajmiesz się trzecią misją). Tuż po rozpoczęciu tej misji rozejrzyj się w pobliżu lądowiska. W miejscu pokazanym na powyższym obrazku powinieneś odnaleźć szczeniaka.

Uwaga - Pies może także pojawiać się w innych miejscach w świecie gry i możesz go odnaleźć jeszcze przed zajęciem się czwartą główna misją. Podczas podróży po świecie gry nasłuchuj po prostu otoczenia i zainteresuj się bliżej daną okolicą gdy tylko usłyszysz szczekanie psa.

Użyj balonu żeby odesłać psiaka do Bazy Matki - Jak odblokować psa (D-Dog) jako pomocnika? | FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Użyj balonu żeby odesłać psiaka do Bazy Matki

Musisz "fultonować" szczeniaka, czyli odesłać go balonem do Bazy Matki. Po zakończeniu misji Ocelot powinien zaproponować bohaterowi powrót do Bazy Matki i załączy się tam nowy filmik z krótkiego spotkania ze szczeniakiem. Musisz teraz jedynie czekać aż zwierzak nieco podrośnie i "awansuje" do statusu pomocnika.

Uwaga - Jeśli nie ma nigdzie szczenięcia niedaleko lądowiska to spróbuj rozpocząć misję od nowa lub podczas jej ponownego rozgrywania wybierz inną porę dnia.