Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 13: Pitch Dark
MGS V: The Phantom Pain - Misja 13: Pitch Dark
Miejsce, w którym rozpoczynasz misję po tym jak śmigłowiec wyląduje (nie można go zmienić).
W trakcie pobytu w wiosce możesz zająć się ekstrakcją czterech nieletnich bojowników (ukryty cel misji).
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Możesz zająć się odnalezieniem i fultonowaniem rzadkiego okazu sępa podczas pobytu w wiosce. Jest to potrzebne do zaliczenia ukrytego celu misji.
Pole naftowe to najlepiej pilnowana lokacja przez wrogów. Musisz tu wyłączyć pompę oraz wysadzić zbiornik (główne cele misji). Wykonanie tej drugiej czynności doprowadzi do pojawienia się w okolicy przeciwników i będą wśród nich wrogowie używający maszyn kroczących. Możesz z nimi powalczyć i fultonować maszyny (ukryty cel misji) lub od razu się eksfiltrować.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Powiększ mapę

Mapa do misji Pitch Dark | Misja 13 - Pitch Dark | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Miejsce, w którym rozpoczynasz misję po tym jak śmigłowiec wyląduje (nie można go zmienić).

2 - Wioska Masa – W trakcie pobytu w wiosce możesz zająć się ekstrakcją czterech nieletnich bojowników (ukryty cel misji).

3 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

4 - Spalona wioska – Możesz zająć się odnalezieniem i fultonowaniem rzadkiego okazu sępa podczas pobytu w wiosce. Jest to potrzebne do zaliczenia ukrytego celu misji.

5 - Pole naftowe – Pole naftowe to najlepiej pilnowana lokacja przez wrogów. Musisz tu wyłączyć pompę oraz wysadzić zbiornik (główne cele misji). Wykonanie tej drugiej czynności doprowadzi do pojawienia się w okolicy przeciwników i będą wśród nich wrogowie używający maszyn kroczących. Możesz z nimi powalczyć i fultonować maszyny (ukryty cel misji) lub od razu się eksfiltrować.

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 13: Pitch Dark

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Pitch Dark

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania trzynastej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Pitch Dark. Zadanie rozpoczynasz w południowej części mapy (punkt 1) i musisz dotrzeć do bazy na polu naftowym Mfinda Oilfield znajdującej się w jej północnej części (punkt 5) żeby sabotować tamtejsze urządzenia. W drodze do głównej bazy sił wroga warto zatrzymać się w dwóch wioskach (punkty 2 i 4 na mapie), bo pozwoli ci to na zaliczenie ukrytych celów misji (ekstrakcja nieletnich bojowników i fultonowanie rzadkiego okazu sępa).