Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdjęcia (Memento Photos) | Podstawy poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Zdjęcia (Memento Photos) to jedna z kategorii znajdziek (sekretów) znajdujących się w grze Metal Gear Solid V - Zdjęcia (Memento Photos) - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - sekrety i zadania poboczne
Przykładowy zaginiony żołnierz

Zdjęcia (Memento Photos) to jedna z kategorii znajdziek (sekretów) znajdujących się w grze Metal Gear Solid V. Do zdobycia jest w sumie jedenaście zdjęć i za wejście w posiadanie ich wszystkich otrzymuje się osiągnięcie / trofeum o nazwie Reminiscence.

Dziesięć spośród jedenastu zdjęć możesz pozyskać dzięki zaliczaniu pobocznych misji (Side-Ops) z kategorii Extract the Wandering Mother Base Soldiers. Mowa tu konkretnie o misjach 51-60 (Extract the Wandering Mother Base Soldiers 01-10), których opisy przejścia znajdują się w rozdziale poradnika dotyczącego dodatkowych zadań. Każda z tych misji ma bardzo zbliżony przebieg, albowiem musisz zlokalizować zaginionego sojusznika (najlepiej skorzystać z pomocy D-Doga) i dokonać jego ekstrakcji. Utrudnieniem jest to, że postacie te rzucają się do ucieczki na widok głównego bohatera i w rezultacie wymagane jest to żeby się do nich zakraść i skorzystać z broni z amunicją usypiającą. W zaliczeniu wszystkich misji Extract the Wandering Mother Base Soldiers bardzo wyraźnie może ci pomóc broń snajperska, gdyż ogłuszając daną osobę na odległość nie będziesz musiał obawiać się tego, że Twoja nieostrożność przedwcześnie ją wypłoszy.

1 - Zdjęcia (Memento Photos) - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - sekrety i zadania poboczne
Pozyskanie ostatniego jedenastego zdjęcia jest niestety znacznie bardziej kłopotliwe - Zdjęcia (Memento Photos) - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - sekrety i zadania poboczne

Pozyskanie ostatniego jedenastego zdjęcia jest niestety znacznie bardziej kłopotliwe. Po zdobyciu co najmniej jednego zdjęcia dzięki ukończeniu dowolnej misji Extract the Wandering Mother Base Soldiers powróć do Bazy Matki. Jako miejsce lądowania wybierz platformę medyczną (Medical Platform). Użyj tu schodów żeby dotrzeć na wyższe piętra i zlokalizuj pokazane na powyższych obrazkach wejście, nad którym zapalona jest niebieska jarzeniówka. Po znalezieniu się w nowym korytarzu odszukaj drzwi prowadzące do pomieszczenia medycznego, w którym przebywa Paz.

Po obejrzeniu cut-scenki możesz przekazać Paz pierwsze zdjęcie - Zdjęcia (Memento Photos) - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - sekrety i zadania poboczne
Przekazuj Paz kolejne zdobyte zdjęcia

Po obejrzeniu cut-scenki możesz przekazać Paz pierwsze zdjęcie. Dziewczyna ułoży się do snu i oznacza to, że nie możesz jej od razu podarować dziewięciu kolejnych zdjęć pozyskanych dzięki zaliczeniu misji Side-Ops. Problem ten możesz rozwiązać używając fantomowego cygara (Phantom Cigar) żeby przyśpieszyć upływ czasu lub opuszczając Bazę Matkę i od razu do niej powracając.

Przekazuj Paz kolejne zdjęcia aż obejrzy wszystkich dziesięć. Wystarczy wtedy wyjść z jej pomieszczenia i rozejrzeć się w korytarzu za wiszącym na ścianie nowym jedenastym zdjęciem (Memento Photo). Jego zabranie doprowadzi do odblokowania osiągnięcia.