Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 18: Blood Runs Deep
MGS V: The Phantom Pain - Misja 18: Blood Runs Deep
Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Wioska, w której przebywa były żołnierz Mbele. Osobę tę możesz zabić lub ogłuszyć i fultonować (dzięki temu zaliczysz przy okazji poboczny cel misji).
W miejscu tym rozstawiło się dwóch snajperów i ich ekstrakcja jest częścią ukrytego celu misji. Powinieneś ich zneutralizować nawet jeśli nie chcesz zaliczać opcjonalnego celu, bo mogą ci utrudnić dotarcie do punktu eksfiltracji (8 na mapie) w końcówce misji.
W miejscu tym rozstawiło się trzech snajperów i ich ekstrakcja jest częścią ukrytego celu misji.
Wejście do jaskini na terenie kopalni, w której odnajduje się więźniów (dzieci). Jest ono pilnowane przez wrogów, których możesz zneutralizować lub odwrócić ich uwagę i w taki sposób odciągnąć od wejścia.
Ścieżka, którą musisz pokonać wraz z uratowanymi z kopalni (6 na mapie) dziećmi w drodze do punktu eksfiltracji (8 na mapie). Po drodze musisz zneutralizować kilka grup żołnierzy. Uważaj ponadto na południowych snajperów (4 na mapie).
Punkt eksfiltracji, do którego musisz dotrzeć z dziećmi uratowanymi z kopalni (punkt 6 na mapie). Musisz załadować wszystkie dzieci na pokład, uważając przy tym na wrogi śmigłowiec oraz na południowych snajperów (punkt 4 na mapie).
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Powiększ mapę

Mapa do misji Blood Runs Deep | Misja 18 - Blood Runs Deep poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Jedyne dostępne lądowisko gdzie możesz rozpocząć misję.

2 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

3 - Żołnierz – Wioska, w której przebywa były żołnierz Mbele. Osobę tę możesz zabić lub ogłuszyć i fultonować (dzięki temu zaliczysz przy okazji poboczny cel misji).

4 - Snajperzy 1 – W miejscu tym rozstawiło się dwóch snajperów i ich ekstrakcja jest częścią ukrytego celu misji. Powinieneś ich zneutralizować nawet jeśli nie chcesz zaliczać opcjonalnego celu, bo mogą ci utrudnić dotarcie do punktu eksfiltracji (8 na mapie) w końcówce misji.

5 - Snajperzy 2 – W miejscu tym rozstawiło się trzech snajperów i ich ekstrakcja jest częścią ukrytego celu misji.

6 - Kopalnia – Wejście do jaskini na terenie kopalni, w której odnajduje się więźniów (dzieci). Jest ono pilnowane przez wrogów, których możesz zneutralizować lub odwrócić ich uwagę i w taki sposób odciągnąć od wejścia.

7 - Droga ucieczki – Ścieżka, którą musisz pokonać wraz z uratowanymi z kopalni (6 na mapie) dziećmi w drodze do punktu eksfiltracji (8 na mapie). Po drodze musisz zneutralizować kilka grup żołnierzy. Uważaj ponadto na południowych snajperów (4 na mapie).

8 - Eksfiltracja – Punkt eksfiltracji, do którego musisz dotrzeć z dziećmi uratowanymi z kopalni (punkt 6 na mapie). Musisz załadować wszystkie dzieci na pokład, uważając przy tym na wrogi śmigłowiec oraz na południowych snajperów (punkt 4 na mapie).

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 18: Blood Runs Deep

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Blood Runs Deep

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania osiemnastej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Blood Runs Deep. Po rozpoczęciu misji powinieneś skierować się na plantację Bampeve Plantation (punkt 3 na mapie) i wyeliminować tamtejszego żołnierza. Dopiero wtedy wyrusz w stronę kopalni Kungenga Mine (punkt 6 na mapie), w której do odnalezienia są więzione dzieci. Niedoszłych bojowników musisz odeskortować południową drogą (punkt 7 na mapie) do strefy ewakuacji (punkt 8 na mapie). Podczas zaliczania misji dobrze byłoby zająć się dodatkowym celem związanym ze snajperami (punkty 4 i 5 na mapie), zwłaszcza że wyeliminowanie południowej grupy snajperów ułatwi ci poprawną eksfiltrację.