Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opuszczenie bazy wraz z doktorem Emmerichem | Misja 12 - Hellbound poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Opuszczenie bazy wraz z doktorem Emmerichem

Maszyna krocząca, której możesz użyć do ucieczki - Opuszczenie bazy wraz z doktorem Emmerichem | Misja 12 - Hellbound - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Maszyna krocząca, której możesz użyć do ucieczki

Tuż po zakończonym spotkaniu z doktorem Emmerichem otrzymasz informację, że zamówiony został śmigłowiec do eksfiltracji tej postaci - miejsce jego lądowania wytypowane zostało na południowy-zachód od bazy Afghanistan Central Base Camp. Jeżeli pozbyłeś się już większości przeciwników z obozu lub jeśli chcesz jak najszybciej zakończyć tę misję to dobrze byłoby skorzystać ze znajdującej się w hangarze maszyny kroczącej (Walker Gear). Zajmij miejsce na jej pokładzie i następnie użyj jej żeby podnieść naukowca. Opuść hangar. Jeżeli po drodze do miejsca ewakuacji natrafisz na jakichś nowych przeciwników to możesz ich ostrzelać używając działka Gatling maszyny kroczącej, choć oczywiście pogorszy to Twój wynik na koniec misji.

Zbliż się do miejsca lądowania śmigłowca i obejrzyj cut-scenkę - Opuszczenie bazy wraz z doktorem Emmerichem | Misja 12 - Hellbound - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Zbliż się do miejsca lądowania śmigłowca i obejrzyj cut-scenkę

Jeżeli w bazie w dalszym ciągu znajduje się spora grupa przeciwników to zignoruj maszynę kroczącą i zacznij osobiście przenosić doktora Emmericha. Wybór tego wariantu zachowania zmniejszy ryzyko niechcianej konfrontacji i ułatwi ci uniknięcie odniesienia jakichkolwiek obrażeń przez Emmericha (jest to wymagane do zaliczenia jednego z pobocznych celów misji).

Niezależnie jaki wariant wybrałeś eksfiltracja zakończy się niepowodzeniem, a to dlatego, że w miejscu jej planowanego wykonania pojawi się Metal Gear Sahelanthropus.