Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozpoczęcie misji 22 | Misja 22 - Retake the Platform | Solucja MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Rozpoczęcie misji 22

Misję tę możesz rozpocząć na dwa zasadnicze sposoby - Rozpoczęcie misji 22 | Misja 22 - Retake the Platform | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Misję tę możesz rozpocząć na dwa zasadnicze sposoby. O tym, że doszło do ataku na Bazę Matkę dowiesz się niedługo po rozpoczęciu głównej misji 21 (The War Economy) i zostaniesz wtedy postawiony przed decyzją jak chcesz się zachować (powyższy obrazek). Jeśli zdecydujesz się na to żeby od razu zareagować na atak (OK) to misja 21 zostanie przerwana. Jeśli zignorujesz prośbę o pomoc w obronie Bazy Matki (Cancel) to po pewnym czasie dowiesz się, że do odbicia zajętej przez wrogów platformy wysłana została grupa uderzeniowa (Strike Team) i że pomimo pozbycia się sił wroga zginęli zakładnicy. Nie oznacza to, że nie będziesz miał okazji rozegrać misji 22. Możesz się w takiej sytuacji zająć nią po ukończeniu misji 21 lub nawet później - wystarczy ją wybrać z listy głównych misji tak jak każde inne zadanie.

Uwaga - W przyszłości podobne komunikaty o ataku na Bazę Matkę będziesz otrzymywał gdy zostaniesz napadnięty przez innego gracza. Więcej informacji na temat Bazy Matki możesz dowiedzieć się z naszego drugiego poradnika do MGS V.