Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 46 - Truth - The Man Who Sold the World - prawdziwe zakończenie | Misja 46 - Truth - The Man Who Sold the World poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Czterdziesta szósta misja gry Metal Gear Solid V jest traktowana jako jej prawdziwe zakończenie. Jest ona bardzo nietypowa, albowiem musisz w dużej mierze powtórzyć prolog (misję 0 - Awakening). W kolejnych scenach wykonuje się takie same czynności jak wcześniej, a modyfikacje dotyczą jedynie wybranych scenek przerywnikowych. Uwaga - Misja 46 kończy się nieco wcześniej od misji 0. Nie musisz mianowicie ponownie brać udziału w ucieczce konnej przed Człowiekiem w Ogniu.

Uwaga! Nie zapomnij obejrzeć dodatkowego filmu przerywnikowego, który załączy się po wyświetleniu okna podsumowania misji!

Zadania dostępne w misji

  • OPCJONALNE (1/2): Eliminated 6 soldiers at the hospital entrance (Wyeliminowano sześciu żołnierzy przy wejściu do szpitala) - Mowa tu o wrogach napotykanych w głównym holu tuż przed opuszczeniem budynku. Możesz użyć domyślnego pistoletu lub jakiejś lepszej broni odebranej jednemu z przeciwników.
  • OPCJONALNE (2/2): Landed 20 or more shots on the Man on Fire (Trafiono Człowieka w Ogniu co najmniej 20 pociskami wystrzelonymi z broni palnej) - Do atakowania Człowieka w Ogniu musisz przystąpić tuż po tym jak pojawi się w głównym holu szpitala. Korzystaj z zasłon i podbiegaj do pokonanych wrogów jeśli potrzebujesz amunicji. Po tym jak oddasz co najmniej 20 celnych strzałów opuść szpital (Człowieka w Ogniu nie można pokonać).

Uwaga! Na liście zadań tak samo jak w prologu nie pojawia się to obowiązkowe, czyli związane z ucieczką ze szpitala.

Przygotowanie się do misji

Do misji tej nie możesz się w żaden sposób przygotować. Podobnie jak misję 0 rozpoczyna się ja bez broni i dopiero w dalszej jej części otrzymasz pierwszy pistolet.