Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady na start | Eksploracja świata gry w Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Poniżej znajduje się szereg ogólnych porad skierowanych do osób, które niedawno zaczęły grać w MGS V: The Phantom Rain lub dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z grą. Niektóre z poruszonych na tej stronie tematów znalazły swoje rozwinięcie w kolejnych rozdziałach niniejszego poradnika.

1. Jeżeli masz tylko taką możliwość to przed przystąpieniem do gry w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain postaraj się zagrać w jego swoisty prolog - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Działanie to ma na celu nie tylko lepsze zapoznanie się z (zagmatwaną) fabułą, ale również zaznajomienie się z mechaniką rozgrywki na bardziej zamkniętym obszarze (The Phantom Pain po ukończeniu misji wprowadzającej od razu rzuca gracza na jedną z ogromnych głównych map). Spróbuj zaliczyć w Ground Zeroes co najmniej główną misję fabularną, choć nie powinieneś też zignorować dodatkowych zadań. Przemawia za tym to, że możliwe jest przeniesienie swoich postępów z Ground Zeroes do The Phantom Pain i wiąże się to z szeregiem dodatkowych nagród, m.in. nowymi skórkami i personelem Bazy Matki (przejdź do osobnego rozdziału poradnika żeby dowiedzieć się więcej na ten temat).

2. Metal Gear Solid V nie narzuca agresywnie jedynego słusznego stylu gry. Jeśli jednak chcesz zdobywać jak najwięcej nagród z tytułu zaliczania misji (wysokie rangi, duże ilości gotówki, nowi sojusznicy itp.) to staraj się prowadzić działania z ukrycia oraz bez zabijania napotykanych osób. Przeciwników, którzy wyraźnie przeszkadzają ci w postępach, najlepiej jest ogłuszać lub usypiać. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji niekoniecznie pozostaną oni w nieprzytomnym stanie aż do samego końca misji i po przebudzeniu się mogą ci przysporzyć dodatkowych kłopotów.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie