Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 29 - Metallic Archaea | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Dwudziesta dziewiąta misja gry Metal Gear Solid V w całości dotyczy pokonania nowego oddziału Skulls po wykonanym awaryjnym lądowaniu śmigłowca. Odniesienie zwycięstwa może ci sprawić trochę kłopotów, bo członkowie zespołu Skulls są wytrzymali, mają szereg dodatkowych zdolności i mają ponadto pod swoją kontrolą personel lotniska. Dobrą wiadomością jest to, że w trakcie bitwy nie trzeba dbać o stan zdrowia Code Talkera. Nic złego mu się nie stanie i możesz skupić się jedynie na atakowaniu Skullsów.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/2): Eliminated the Skulls (Wyeliminowano oddział Skulls) - Do wyeliminowania jest czterech członków zespołu Skulls i do ich pokonania najlepiej użyć konwencjonalnej broni (nawet jeśli chcesz ich na koniec fultonować). Godne odnotowania jest to, że mają oni dodatkowe pancerze (różowy pasek energii), które musisz najpierw zniszczyć.
  • OBOWIĄZKOWE (2/2): Extracted Code Talker (Dokonano ekstrakcji Code Talkera) - Po pokonaniu Skullsów musisz jedynie przenieść Code Talkera do nowego śmigłowca, który pojawi się na lotnisku Nova Braga Airport.
  • OPCJONALNE (1/2): Completed the mission without being grabbed by a puppet soldier (Ukończono misję nie dając się złapać żadnemu z zainfekowanych żołnierzy) - Konkretnie chodzi tu o personel lotniska, który jest kontrolowany przez Skullsów. Trzymaj się z dala od tego typu osób od samego początku misji i ustawiaj się w niedostępnych dla nich miejscach (najlepiej na dachach budynków).
  • OPCJONALNE (2/2): Extracted the Skulls (Dokonano ekstrakcji członków oddziału Skulls) - Cel ten możesz zaliczyć najwcześniej podczas powtórnego zaliczania misji, bo ekstrakcja Skullsów jest domyślnie niemożliwa. Do każdego pokonanego członka zespołu Skulls musisz dotrzeć i odesłać go balonem do Bazy Matki.

Przygotowanie się do misji

Wybór pory dnia w tej misji nie odgrywa żadnej roli. Na pomocnika koniecz zabierz ze sobą Quiet, albowiem dysponowanie jej wsparciem snajperskim bardzo wyraźnie ułatwi ci odniesienie zwycięstwa. Zadbaj przy okazji o wyposażenie jej w najlepszy aktualnie dostępny karabin.

Big Boss na tę misję również powinien wziąć karabin snajperski. Na zabranie wyrzutni rakiet zdecyduj się tylko jeśli Twój zespół badawczy nie opracował jeszcze żadnej porządnej snajperki.