Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 21 - The War Economy | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Dwudziesta pierwsza misja gry Metal Gear Solid V zakłada ponowną wizytę na lotnisku, które miałeś już okazję zbadać w jednym z poprzednich głównych zadań. Tym razem tematem przewodnim jest przerwanie spotkania handlarza bronią z oficjelem CFA. Gra domyślnie wymaga eliminacji oficjela, aczkolwiek misję możesz również zakończyć m.in. dokonując ekstrakcji obu postaci (najlepiej dopiero po podsłuchaniu ich rozmowy). Opcjonalne cele misji nie są łatwe do wykonania. Zakładają one kradzież kontenerów z hangaru (musisz dysponować ulepszonym urządzeniem do fultonowania) oraz zestrzelenie śmigłowca w celu pozyskania rzadkiego planu.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/1): Eliminated the CFA official (Wyeliminowano oficjela CFA) - Oficjela możesz zamordować i najlepiej jest tego dokonać gdy jest jeszcze na pokładzie śmigłowca. Alternatywnie możesz go porwać po tym jak się pojawi na lotnisku i zaliczysz również dzięki temu jeden z dodatkowych celów misji.
  • OPCJONALNE (1/7): Identified the arms dealer (Zidentyfikowano handlarza bronią) - Przebywa on na pierwszym piętrze głównego budynku lotniska Nova Braga Airport. Możesz zakraść się w jego pobliże lub zaczekać aż wyjdzie wraz z oficjelem z budynku (w obu przypadkach użyj lornetki).
  • OPCJONALNE (2/7): Identified the CFA official (Zidentyfikowano oficjela CFA) - Identyfikacji najlepiej jest dokonać gdy śmigłowiec z oficjelem wyląduje na lotnisku Nova Braga Airport, ale możesz też zaczekać aż oficjel wyrusz w towarzystwie handlarza bronią na obchód bazy.
  • OPCJONALNE (3/7): Extracted the CFA official (Ekstrakcja oficjela CFA) - Cel ten najlepiej zrealizować zabezpieczając okolice lądowiska śmigłowca na lotnisku Nova Braga Airport i używając broni z amunicją usypiającą na oficjelu niedługo po tym jak wysiądzie z maszyny latającej.
  • OPCJONALNE (4/7): Extracted the arms dealer (Ekstrakcja handlarza bronią) - Handlarza możesz ogłuszyć zanim jeszcze przyleci śmigłowiec z oficjelem CFA na pokładzie (w takiej sytuacji musisz wynieść handlarza z budynku i dopiero wtedy fultonować) lub gdy będzie brał udział w obchodzie po lotnisku.
  • OPCJONALNE (5/7): Listened to all conversations between the arms dealer and the CFA official (Podsłuchano wszystkich rozmów handlarza bronią z oficjelem CFA) - Musisz przez całą misję pozostawać niewykrytym. Najlepiej jest rozstawić się na dachu głównego budynku lotniska Nova Braga Airport (tego ze snajperami) i używać lornetki żeby podsłuchiwać rozmów z bezpiecznej odległości.
  • OPCJONALNE (6/7): Secured the blueprint the gunship was carrying (Zabezpieczono plan znajdujący się na pokładzie śmigłowca) - Musisz zestrzelić śmigłowiec (przed tym jak wysadzi oficjela CFA lub w dalszej części misji), dotrzeć do miejsca, w którym się rozbił i odnaleźć plan.
  • OPCJONALNE (7/7): Extracted the materials container inside the Nova Braga Airport hangar (Ekstrakcja kontenerów z surowcami z hangaru lotnisku Nova Braga Airport) - Kontenery są w południowym hangarze i możesz je fultonować dopiero po odblokowaniu ulepszenia Wormhole.

Przygotowanie się do misji

Zdecydowanie się na rozegranie tej misji nocną porą może ci wyraźnie ułatwić jej ukończenie. O wiele prościej będzie przekraść się do miejsca pobytu handlarza bronią, a także podsłuchać rozmów głównych celów i/lub doprowadzić do ich ekstrakcji. Wybór pomocnika nie odgrywa tu kluczowej roli. Koń może ci pomóc w szybszym dotarciu na lotnisku, pies w wykrywaniu przeciwników, a Quiet w ich eliminowaniu bez ponoszenia dodatkowego ryzyka.

Na misję tę powinieneś zabrać dobrą wyrzutnię rakiet, albowiem prędzej czy później będziesz chciał zestrzelić wrogi śmigłowiec (z myślą o zamordowaniu oficjela lub pozyskaniu planu związanego z pobocznym celem misji).