Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyeliminowanie czołgów i śmigłowca bojowego | Misja 9 - Backup, Back Down poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wyeliminowanie czołgów i śmigłowca bojowego

Uwaga - Trzy czołgi oraz jeden śmigłowiec bojowy pojawią się na obszarze rozgrywania dziewiątej misji po tym jak upłynie limit 15 minut lub po tym jak wyeliminujesz wszystkich siedem wozów APC. Zajęcie się problemem wspomnianych nowych maszyn nie jest obowiązkowym celem tej misji, ale mimo wszystko zarezerwowaliśmy dla niego odrębną stronę w naszym opisie przejścia.

Wyrzutnia CGM 25 bardzo dobrze sprawdzi się w zniszczeniu czołgów - Wyeliminowanie czołgów i śmigłowca bojowego | Misja 9 - Backup, Back Down - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Wyrzutnia CGM 25 bardzo dobrze sprawdzi się w zniszczeniu czołgów

Czołgi pojawią się jednocześnie w trzech częściach mapy - przy jej północnej, wschodniej i południowej krawędzi. Maszyny te zaczną następnie patrolować najbliższą okolicę, tak więc do każdej z nich możesz zbliżyć się w dowolnie wybranym miejscu. Jeżeli przechodzisz tę misję po raz pierwszy to jedynym rozwiązaniem jest zniszczenie każdego z czołgów. Możesz użyć własnej wyrzutni lub jej odmiany CGM 25 zabranej z ciężarówki (szczegóły na stronie z pozostałymi opcjonalnymi celami misji). Jeżeli z kolei dysponujesz opcją fultonowania celów (ulepszenie CARGO 2) to możesz zablokować im z wyprzedzeniem drogę (ustaw na niej np. jeepa) i następnie ostrożnie się do nich zbliżyć żeby podczepić balon.

Śmigłowiec lata nad całą mapą - Wyeliminowanie czołgów i śmigłowca bojowego | Misja 9 - Backup, Back Down - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Śmigłowiec lata nad całą mapą

Oprócz czołgów na mapie pojawił się również śmigłowiec bojowy. Musisz go zestrzelić i jest to trudne do zrealizowania, bo musisz dysponować dobrą wyrzutnią, najlepiej taką, która samoczynnie namierzy śmigłowiec i doprowadzi do jego zniszczenia w wyniku pojedynczego trafienia. Nie używaj słabszych wyrzutni ani granatników, bo jeśli śmigłowiec zostanie uszkodzony to jego pilot podejmie decyzję o ucieczce z pola walk i bardzo trudno będzie go zatrzymać.