Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 12: Hellbound
MGS V: The Phantom Pain - Misja 12: Hellbound
Miejsce, w którym rozpoczynasz misję (nie można go zmienić).
Musisz przejść przez elektrownię w drodze do głównej bazy (punkt 4 na mapie). W elektrowni przebywają żołnierze i ponadto krąży nad nią śmigłowiec bojowy.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
W bazie odnajdziesz Emmericha (punkt 5 na mapie). Oprócz tego możesz porwać trzy maszyny kroczące, zerwać plakat ze ściany jednego z budynków i odszukać plan (ukryte cele misji).
Nad bazą domyślnie krąży wrogi śmigłowiec.
Hangar, wewnątrz którego odnajdziesz Emmericha (osoba, którą musisz uratować).
Pierwsze wytypowane miejsce ewakuacji, do którego musisz dostarczyć doktora Emmericha po tym jak go uratujesz (punkt 5 na mapie). Pojawia się tu ogromny Metal Gear Sahelanthropus.
Drugie wytypowane lądowisko śmigłowca, do którego musisz dostarczyć Emmericha po tym w bazie pojawi się Metal Gear Sahelanthropus (punkt 6 na mapie).
Uwaga - Możesz zignorować ten punkt eksfiltracji i wezwać śmigłowiec do innego lądowiska.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Powiększ mapę

Mapa do misji Hellbound | Misja 12 - Hellbound | Solucja Metal Gear Solid V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Miejsce, w którym rozpoczynasz misję (nie można go zmienić).

2 - Elektrownia – Musisz przejść przez elektrownię w drodze do głównej bazy (punkt 4 na mapie). W elektrowni przebywają żołnierze i ponadto krąży nad nią śmigłowiec bojowy.

3 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

4 - Główna baza – W bazie odnajdziesz Emmericha (punkt 5 na mapie). Oprócz tego możesz porwać trzy maszyny kroczące, zerwać plakat ze ściany jednego z budynków i odszukać plan (ukryte cele misji).
Nad bazą domyślnie krąży wrogi śmigłowiec.

5 - Emmerich – Hangar, wewnątrz którego odnajdziesz Emmericha (osoba, którą musisz uratować).

6 - Sahelanthropus – Pierwsze wytypowane miejsce ewakuacji, do którego musisz dostarczyć doktora Emmericha po tym jak go uratujesz (punkt 5 na mapie). Pojawia się tu ogromny Metal Gear Sahelanthropus.

7 - Punkt eksfiltracji – Drugie wytypowane lądowisko śmigłowca, do którego musisz dostarczyć Emmericha po tym w bazie pojawi się Metal Gear Sahelanthropus (punkt 6 na mapie).
Uwaga - Możesz zignorować ten punkt eksfiltracji i wezwać śmigłowiec do innego lądowiska.

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 12: Hellbound

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Hellbound

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania dwunastej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Hellbound. Misję tę rozpoczynasz tuż przy elektrowni Serak Power Plant (punkt 2 na mapie), z której musisz się wydostać. Następnie musisz wyruszyć do bazy Afghanistan Central Base Camp (punkt 4 na mapie), w której spędzisz najwięcej czasu, ratując doktora Emmericha (punkt 5 na mapie) i zajmując się pobocznymi zadaniami. W końcowej części misji w okolicy pojawia się Metal Gear Sahelanthropus (punkt 6 na mapie). Możesz przed nim uciec do wytypowanego przez grę lądowiska (punkt 7 na mapie) lub zamówić przylot śmigłowca do jakiegoś innego miejsca na mapie.