Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łapanie zwierząt | Podstawy | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Większe zwierzaki musisz usypiać i fultonować - Łapanie zwierząt | Podstawy | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Większe zwierzaki musisz usypiać i fultonować

Jedyną z dodatkowych aktywności w Metal Gear Solid V jest wyłapywanie zwierząt, które następnie umieszczane są w zoo w Bazie Matce. Do odnalezienia i schwytania jest w sumie 47 różnych gatunków i za odnalezienie ich wszystkich zostaniesz nagrodzony osiągnięciem / trofeum o nazwie Conservation. Zwierzęta możesz wyłapywać na trzy zasadnicze sposoby:

  • Usypianie ich i odsyłanie balonem - W taki właśnie sposób wyłapuje się większe okazy, jak np. owce czy zebry. Musisz liczyć się z tym, że niektóre ze zwierząt (np. niedźwiedzie, wilki czy szakale) wykażą się agresją w stosunku do głównego bohatera i spróbują go zaatakować. Najlepiej jest tego typu sytuacji całkowicie unikać i oddawać serię strzałów z broni z amunicją usypiającą, pozostając w międzyczasie w ciągłym ruchu.
  • Usypianie ich i podnoszenie z ziemi - Metodę tę wykorzystuje się w stosunku do mniejszych okazów odnajdywanych bezpośrednio w trakcie gry, np. kruków. Po tym jak poprawnie użyjesz broni z amunicją usypiającą wystarczy podejść do zwierzęcia i je podnieść z ziemi.
  • Korzystanie z klatek (Capture Cage) - Metoda ta ma praktycznie same zalety. Zwierzęta są przede wszystkim wyłapywane w sposób automatyczny. Co więcej, za każdym razem gdy dotrzesz na główną mapę zapas klatek jest odnawiany i możesz porozstawiać kolejne. Po zakończonej misji lub po powrocie do mobilnego centrum dowodzenia wyświetlane jest podsumowanie jakie zwierzaki udało się złapać.

Poniższa tabela prezentuje listę zwierząt do wyłapania i w szczególności zwróć uwagę na drugą kolumnę, która zawiera sugestie gdzie należy rozglądać się za poszczególnymi okazami. Swoje aktulne postępy możesz sprawdzić z poziomu urządzenia iDroid. Z menu głównego wybierz zakładkę Mother Base (Baza Matka), a następnie kolejno opcje Database (Baza danych), Encyclopedia (Encyklopedia) i Wild Animals (Dzika zwierzyna).

NAZWA ZWIERZĘCIA

SPOSÓB ODNALEZIENIA ZWIERZĘCIA

Afghan Pika

Porozstawiaj klatki w pobliżu posterunku 04 w Afganistanie.

African Bullfrog

Rozstawiaj klatki podczas pobytu w Afryce. Po pewnym czasie złapiesz ten okaz.

African Civet

Rozstawiaj klatki podczas pobytu w Afryce. Jest to rzadki gatunek, tak więc umieszczaj klatki do skutku.

African Fat-Tailed Gecko

Rozstawiaj klatki podczas pobytu w Afryce. Najlepiej jest pozostawiać je na skałach, bo zwiększa to prawdopodobieństwo złapania gekona.

African Wild Dog

Rozejrzyj się za tym okazem w nocy w pobliżu pola naftowego Mfinda Oilfield w Afryce. Jest to rzadki gatunek, tak więc próbuj poszukiwań do skutku.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie