Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
MGS V: The Phantom Pain - Misja 9: Backup, Back Down
MGS V: The Phantom Pain - Misja 9: Backup, Back Down
Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Najlepiej wybrać lądowisko niedaleko lokacji Lamar Khaate Palace.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Miejsce stacjonowania pierwszego z pojazdów opancerzonych. Po krótkim postoju wyruszy on na północ.
Okolica, w której drugi pojazd opancerzony jest na początku misji. Zmierza on na północ i musisz go zniszczyć zanim wyjedzie poza mapę.
Miejsce, w którym w dalszej części misji pojawia się trzeci pojazd opancerzony. Będzie on podróżował ku północnej części mapy.
Miejsce, w którym w dalszej części misji pojawia się czwarty pojazd opancerzony. Będzie on podróżował ku północnej części mapy.
Miejsce, w którym stacjonuje piąty pojazd opancerzony. Musisz go zniszczyć zanim rozpocznie przejazd i opuści mapę (północna droga).
Miejsce, w którym w końcowej części misji pojawiają się dwa ostatnie pojazdy opancerzone. Zmierzają one na północ.
Miejsca pojawienia się dwóch spośród trzech czołgów. Docierają one na mapę po upłynięciu limitu czasu.
Miejsce pojawienia się trzeciego czołgu oraz śmigłowca. Docierają one na mapę po upłynięciu limitu czasu.
Miejsce, w którym w określonych momentach misji na mapie pojawiają się dodatkowe pojazdy (będą one zmierzały na południe). Gazik transportuje jednego z sześciu więźniów, a ciężarówka transportuje cenny ładunek (są to ukryte cele misji).
Miejsce, w którym wrogi patrol rozpoczyna poszukiwania zbiegłego więźnia (ukryty cel misji). Postaraj się ogłuszyć żołnierzy zanim dotrą do zbiega (punkt 14 na mapie).
Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (niedaleko lądowiska śmigłowca). Uwaga - Osoba ta pozostaje w ruchu i może przemieścić się w inne miejsce.
Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (górska ścieżka). Uwaga - Osoby tej poszukuje wrogi patrol (punkt 12 na mapie), który powinieneś odpowiednio wcześniej zneutralizować (w przeciwnym wypadku więzień zostanie zabity).
Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (rzeka płynąca pod mostem). Uwaga - Osoba ta pozostaje w ruchu i może przemieścić się w inne miejsce.
Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów. Poszukiwana osoba jest więziona w piwnicy budynku w koszarach.
Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów. Poszukiwana osoba jest więziona w klatce przy lokacji Lamar Khaate Palace.
Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Najlepiej wybrać lądowisko niedaleko lokacji Lamar Khaate Palace.
Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Najlepiej wybrać lądowisko niedaleko lokacji Lamar Khaate Palace.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.
Miejsca pojawienia się dwóch spośród trzech czołgów. Docierają one na mapę po upłynięciu limitu czasu.
Powiększ mapę

Mapa do misji Backup, Back Down | Misja 9 - Backup, Back Down poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 - Miejsce startu – Dostępne lądowiska gdzie możesz rozpocząć misję. Najlepiej wybrać lądowisko niedaleko lokacji Lamar Khaate Palace.

2 - Posterunek – Posterunki możesz omijać lub zabezpieczać.

3 - APC 1 – Miejsce stacjonowania pierwszego z pojazdów opancerzonych. Po krótkim postoju wyruszy on na północ.

4 - APC 2 – Okolica, w której drugi pojazd opancerzony jest na początku misji. Zmierza on na północ i musisz go zniszczyć zanim wyjedzie poza mapę.

5 - APC 3 – Miejsce, w którym w dalszej części misji pojawia się trzeci pojazd opancerzony. Będzie on podróżował ku północnej części mapy.

6 - APC 4 – Miejsce, w którym w dalszej części misji pojawia się czwarty pojazd opancerzony. Będzie on podróżował ku północnej części mapy.

7 - APC 5 – Miejsce, w którym stacjonuje piąty pojazd opancerzony. Musisz go zniszczyć zanim rozpocznie przejazd i opuści mapę (północna droga).

8 - APC 6, 7 – Miejsce, w którym w końcowej części misji pojawiają się dwa ostatnie pojazdy opancerzone. Zmierzają one na północ.

9 - Czołg – Miejsca pojawienia się dwóch spośród trzech czołgów. Docierają one na mapę po upłynięciu limitu czasu.

10 - Czołg i śmigłowiec – Miejsce pojawienia się trzeciego czołgu oraz śmigłowca. Docierają one na mapę po upłynięciu limitu czasu.

11 - Ciężarówka i gazik (więzień 6) – Miejsce, w którym w określonych momentach misji na mapie pojawiają się dodatkowe pojazdy (będą one zmierzały na południe). Gazik transportuje jednego z sześciu więźniów, a ciężarówka transportuje cenny ładunek (są to ukryte cele misji).

12 - Wrogi patrol – Miejsce, w którym wrogi patrol rozpoczyna poszukiwania zbiegłego więźnia (ukryty cel misji). Postaraj się ogłuszyć żołnierzy zanim dotrą do zbiega (punkt 14 na mapie).

13 - Więzień 1 – Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (niedaleko lądowiska śmigłowca). Uwaga - Osoba ta pozostaje w ruchu i może przemieścić się w inne miejsce.

14 - Więzień 2 – Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (górska ścieżka). Uwaga - Osoby tej poszukuje wrogi patrol (punkt 12 na mapie), który powinieneś odpowiednio wcześniej zneutralizować (w przeciwnym wypadku więzień zostanie zabity).

15 - Więzień 3 – Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów (rzeka płynąca pod mostem). Uwaga - Osoba ta pozostaje w ruchu i może przemieścić się w inne miejsce.

16 - Więzień 4 – Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów. Poszukiwana osoba jest więziona w piwnicy budynku w koszarach.

17 - Więzień 5 – Miejsce odnalezienia jednego z sześciu więźniów. Poszukiwana osoba jest więziona w klatce przy lokacji Lamar Khaate Palace.

Legenda MGS V: The Phantom Pain - Misja 9: Backup, Back Down

Ważne miejsca na mapie

Dodatkowe miejsca na mapie

Mapa do misji Backup, Back Down

Powyższa mapa prezentuje teren działań dostępny podczas rozgrywania dziewiątej głównej misji gry Metal Gear Solid V zatytułowanej Backup, Back Down. Jak widać mapa jest dość skomplikowana, bo sporo się na niej dzieje podczas przechodzenia misji. Jeżeli zamierzasz skoncentrować się na temacie eliminowania wrogich maszyn to zainteresuj się punktami 3-8 (pojazdy opancerzone) oraz 9-10 (czołgi i śmigłowiec pojawiające się pod koniec misji). Oprócz tego zwróć uwagę na punkt 11, który pokazuje miejsce pojawienia się gazika z zakładnikiem i ciężarówki z cennym ładunkiem (wyrzutnią CGM 25). Podczas ponownego przechodzenia tej misji powinieneś zająć się z kolei jej opcjonalnymi celami - ekstrakcją wrogiego patrolu (punkt 12 na mapie) oraz uratowaniem więźniów (punkty 13-17 i punkt 11, czyli jeniec z jeepa).