Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 22 - Retake the Platform | Solucja Metal Gear Solid V The Phantom Pain poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ogólne informacje na temat misji

Dwudziesta druga misja gry Metal Gear Solid V jest bardzo nietypowa. Nie jest to tradycyjne zadanie, ale bardziej samouczek z tego w jaki sposób należy bronić własną Bazę Matkę oraz zarazem wstęp do budowania baz FOB (Forward Operating Base). O ataku na Bazę Matkę dowiesz się jeszcze podczas zaliczania głównej misji 21, ale nie musisz za wszelką cenę już wtedy zajmować się jej obroną. Godne odnotowania jest to, że za ukończenie tej misji nie otrzymasz żadnej rangi, tak więc możesz ją rozegrać w dowolny sposób.

Zadania dostępne w misji

  • OBOWIĄZKOWE (1/1): Eliminated the enemy commander (Wyeliminowano wrogiego dowódcę) - Dowódca przebywa na samej górze platformy R&D, do której prowadzą schody. Osobę tę najłatwiej jest zabić z wykorzystaniem karabinu z lunetą, granatów lub wyrzutni.

Przygotowanie się do misji

Misję możesz rozegrzać o dowolnej porze dnia. Nie musisz (choć możesz) skradać się w niej, bo na jej koniec nie otrzymasz żadnej rangi. Z racji tego, że nie możesz zabrać ze sobą żadnego pomocnika wskazane jest zaopatrzenie się w cięższy sprzęt, np. w zestaw składający się z dobrego karabinu i granatnika lub wyrzutni.