Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Typy plakatów | Plakaty | MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Typy plakatów

Przykładowa lokacja z dwoma plakatami - Typy plakatów | Plakaty | MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Przykładowa lokacja z dwoma plakatami

Dwa plakaty [Soviet Soldier oraz Glamor Girl (Horizontal)] wiszą na ścianach w jednym z budynków ulokowanych w południowo-zachodniej części bazy Eastern Communications Post w Afganistanie. Karton Soviet Soldier w pozycji pionowej pozwala naszej postaci zmylić Rosjan, jeżeli znajdujemy się w bezpiecznej odległości. Gdy wykryjemy zagrożenie i staniemy nieruchomo, skierowani plakatem w stronę przeciwników, wrodzy żołnierze po chwili dezorientacji wezmą nas za swojego kompana. Niestety w przypadku skrócenia dystansu zostaniemy natychmiast rozpoznani. Karton Glamor Girl (Horizontal) w pozycji poziomej (nasza postać czołga się) sprawia, że żołnierze, który zobaczą plakat, natychmiast podbiegną, aby mu się przyjrzeć. W takiej sytuacji możemy albo szybko ich zaatakować i obezwładnić, albo też niepostrzeżenie wyjść na zewnątrz i ulotnić się w bezpieczne miejsce.

Przykładowe miejsca odnajdywania innych plakatów to:

  • Glamor Girl (Vertical) - Jeden z hangarów lotniska Nova Braga Airport w Afryce.
  • Idol Girl (Horizontal) - Platforma Command Platform w Bazie Matce (plakat pojawia się dopiero po ukończeniu głównej misji 18).
  • Idol Girl (Vertical) - Platforma Command Platform w Bazie Matce (okolice pomieszczenia z prysznicem).
  • PF Soldier - Główny budynek lotniska Nova Braga Airport w Afryce.

Uwaga - Plakatem Soviet Soldier powinieneś obklejać swój karton podczas pobytu w Afganistanie, a plakatem PF Soldier podczas podróżowania po Afryce. Wybranie plakatu z niewłaściwym żołnierzem sprawi, że nie osiągniesz pożądanego efektu końcowego.