Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyeliminowanie handlarza ludźmi | Misja 26 - Hunting Down | Solucja MGS V poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wyeliminowanie handlarza ludźmi

Atakuj wrogów z ukrycia - Wyeliminowanie handlarza ludźmi | Misja 26 - Hunting Down | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Atakuj wrogów z ukrycia

Jeśli zależy ci na jak najszybszym ukończeniu misji to odnalezionego handlarza ludźmi możesz zastrzelić lub podrzucić mu granat i następnie oddalić się od razu od miejsca ataku. Lepszym pomysłem jest jednak ogłuszenie samego handlarza oraz wszystkich pięciu członków jego świty, bo pozwoli ci to na zaliczenie dodatkowego celu misji. Schowaj się w trawie i rozpocznij ostrzał z użyciem broni z amunicją usypiającą. Staraj się celować w głowy wrogów i nie pozwolić na to żeby Big Boss został wykryty. Po udanej akcji wystarczy fultonować wszystkie osoby do Bazy Matki.

Doścignij handlarza jeśli ten zacznie uciekać - Wyeliminowanie handlarza ludźmi | Misja 26 - Hunting Down | Solucja MGS V - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Doścignij handlarza jeśli ten zacznie uciekać

W sytuacji gdy zostaniesz wykryty handlarz ludźmi rzuci się prawdopodobnie do ucieczki i w takiej sytuacji warto skupić swoje wysiłki na jak najszybszym dopadnięciu go (wskocz z powrotem na konia jeśli za bardzo się oddalił). Przemawia za tym to, że kolejny opcjonalny cel misji zaliczysz tylko jeśli uda ci się zneutralizować handlarza zanim dotrze on do obozu Kiziba Camp.

Uwaga - Jeśli handlarz pomimo Twoich starań osiągnął swój cel podróży to zakradnij się do obozu z zamiarem ogłuszania go i wykonania ekstrakcji lub zajmij miejsce na jednym z pobliskich wzgórz i zabij go strzałem z dużej odległości.