Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przedostanie się do górnej części koszar | Misja 5 - Over the Fence poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Przedostanie się do górnej części koszar

Główna ścieżka jest pilnowana przez siły wroga - Przedostanie się do górnej części koszar | Misja 5 - Over the Fence - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Główna ścieżka jest pilnowana przez siły wroga

Gra zaproponuje ci wybór jednego z dwóch lądowisk i lepiej jest zdecydować się na to zachodnie. Rozpoczniesz wtedy dokładnie na południe od koszar Wakh Sind Barracks. Wyrusz w prostej linii na północ i zbliż się do dolnej części wrogiej bazy. Unikaj pojedynczego wroga pilnującego zachodniej drogi oraz strażników rozstawionych na wschód od tego miejsca (jeżeli jest to noc to kilku z nich będzie korzystało z reflektorów).

Poszukiwany inżynier jest więziony w górnej części koszar i możesz tam dotrzeć na dwa różne sposoby. Do górnego obszaru prowadzi przede wszystkim główna droga, ale jest ona dość dobrze pilnowana przez siły wroga. Musiałbyś wyeliminować w trakcie przeprawy co najmniej kilku wrogów i dodatkowo uważać na nowe patrole, które mogłyby w międzyczasie dotrzeć w to miejsce.

Lepszym sposobem na dotarcie do górnej części bazy jest zdecydowanie się na wspinaczkę po skałach zlokalizowanych na lewo (czyli na zachód) od głównego wejścia - Przedostanie się do górnej części koszar | Misja 5 - Over the Fence - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Lepszym sposobem na dotarcie do górnej części bazy jest zdecydowanie się na wspinaczkę po skałach zlokalizowanych na lewo (czyli na zachód) od głównego wejścia. Rozglądaj się za miejscami, w których po zbliżeniu się do ściany bohater może zacząć się wspinać. Przykładowe tego typu miejsce pokazane zostało na powyższym obrazku. Po tym jak znajdziesz się na górze wspinaj się dalej po małych skalnych półkach aż dotrzesz w okolice szczytu i znajdziesz się w rezultacie bardzo blisko celu misji.