Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego | Misja 27 - Root Cause poradnik Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego

Całą tę misję dobrze byłoby zaliczyć dokładnie tak samo jak zostało to opisane poniżej, zwłaszcza że jest ona dość liniowa. Zastosowanie opisanej poniżej metody działania pozwoli ci zaliczyć wszystkie trzy cele misji i zdobyć najwyższą rangę S.

1 - Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego | Misja 27 - Root Cause - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Gdy tylko wylądujesz rozpocznij bieg w stronę zlokalizowanego na północny-wschód stąd posterunku numer 07 - Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego | Misja 27 - Root Cause - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry

Gdy tylko wylądujesz rozpocznij bieg w stronę zlokalizowanego na północny-wschód stąd posterunku numer 07. Nie próbuj przekradać się przez ten posterunek, tylko szybko omiń go od wschodniej i następnie od północnej strony. Cel podróży to pokazana na powyższych obrazkach ciężarówka, która zaparkowana jest w północnej części obozu. To właśnie w jej stronę zmierza członek zespołu rozpoznawczego, którego musisz uratować.

Postaraj się odnaleźć fultonować sojusznika zanim zdąży użyć ciężarówki - Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego | Misja 27 - Root Cause - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Postaraj się odnaleźć fultonować sojusznika zanim zdąży użyć ciężarówki

Najlepszy sposób na szybkie i bezbłędne ukończenie tej misji to nie pozwolenie członkowi zespołu rozpoznawczego na dokonanie kradzieży ciężarówki. Jeśli udało ci się to osiągnąć to przejdź do końcowego części opisu dotyczącej najlepszego wariantu ekstrakcji.

Jeśli nie zdążyłeś z powstrzymaniem członka zespołu rozpoznawczego przed kradzieżą ciężarówki to zacznie on nią uciekać i związane są z tym dwa dodatkowe utrudnienia. Po pierwsze, akcja ta może zaalarmować wrogów i nakłonić ich do wyruszenia w pościg. Po drugie, sojusznik ostatecznie rozbije pojazd i odniesie w wyniku tego zdarzenia dodatkowe obrażenia. Jeżeli nie chcesz zaczynać misji od nowa to postaraj się doścignąć ciężarowkę i zatrzymać ją (ostrzelaj jej koła lub zablokuj drogę) zanim dojdzie do wspomnianego wypadku.

Możesz ukraść jeden z gazików - Ekstrakcja członka zespołu rozpoznawczego | Misja 27 - Root Cause - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - poradnik do gry
Możesz ukraść jeden z gazików

Na sam koniec misji musisz dokonać ekstrakcji uratowanego członka zespołu rozpoznawczego. Nie wzywaj śmigłowca. Zamiast tego zdecyduj się na wspólne opuszczenie terenu misji z użyciem pojazdu - możesz skorzystać z ciężarówki lub (lepszy pomysł) ukraść z posterunku 07 jeden z gazików i umieścić kolegę na jego pokładzie (zanim wsiądziesz do jeepa sprawdź czy w pobliżu nie ma żadnych wrogów).

Jeżeli wykonałeś opisane wyżej czynności to zaliczysz jednocześnie wszystkie trzy cele (uratowanie sojusznika, powstrzymanie go od doprowadzenia do wypadku i opuszczenie terenu działań drogą ladową).