Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sylvius - bohater | Opis jednostek Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Sylvius ma unikalną zdolność, dzięki której potrafi unieruchomić wrogów. - Sylvius - bohater | Opis jednostek Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Sylvius ma unikalną zdolność, dzięki której potrafi unieruchomić wrogów.

Ten bohater jest dostępny od 7 misji kampanii Elfów. Choć nie jest tak wytrzymały jak Arcaena (mniej punktów życia, brak pancerza), to posiada większy zasięg ataku (4 pola) i specjalną umiejętność, dzięki której unieruchamia przeciwników na dwie tury. Jest to najbardziej przydatna umiejętność, która nie raz uratuje ci życie albo ułatwi wykonanie misji (np. w misji 9, gdzie musisz powstrzymać Wilki obdarzone zwojem Tarczy). Co więcej, Sylvius może korzystać ze zwojów i eliksirów, a ich ilość i zasięg ulepszasz w siedzibie Arcaeny.

Możesz ulepszyć jego statystki, dzięki czemu zwiększy się siła ataku oraz ilość punktów zdrowia. Sylvius posiada jednak dwie bardzo przydatne umiejętności. Możesz zainwestować w Regenerację, dzięki czemu będzie się sam leczył co turę. Przyda się w niektórych etapach gry, ponieważ zazwyczaj będziesz posiadał Kapłanki w swojej armii i trzymał go z dala od głównej linii frontu. Warto jednak zainwestować w Regenerację, jeśli będziesz chciał korzystać z drugiej, unikalnej zdolności. Umiejętności Leczenia pozwala tobie używać go tak, jak korzystasz z Kapłanki. Na początku, tylko połowa zadawanych obrażeń, zamieni się w punkty leczące, ale na najwyższym poziomie, wartość ta osiągnie 100% (czyli zamiast zadać obrażenia, będziesz mógł leczył sojuszników taką samą wartością). W ten sposób, nie musisz przyzywać Kapłanki, a leczyć swoje oddziały Sylviusem. Z drugiej strony, pozbawiasz go możliwość ataku, którym możesz unieruchomić groźnych wrogów.