Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 6 - Krasnoludzkie kopalnie | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

W końcu spotykasz górników, jednak nie przynoszą oni dobrych wieści.

Tuż po ciężkiej bitwie z orkami, czeka cię potyczka z wojskami nieumarłych - Misja 6 - Krasnoludzkie kopalnie | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Tuż po ciężkiej bitwie z orkami, czeka cię potyczka z wojskami nieumarłych. Spotkasz dwa oddziały szkieletów - strażników oraz berserkerów. Ci pierwsi, to typowa ciężkozbrojna piechota: dużo punktów życia, ciężki pancerz i wysoka odporność przed atakami dystansowymi, choć zadaje małe obrażenia. Berserkerzy natomiast, mają tylko dobry pancerz przed atakami wręcz, ale są bardzo podatni na łuczników i strzelców. Zadają za to duże obrażenia.

W tym zadaniu otrzymasz górników, którzy są lekką piechotą w twojej armii. Nie zadają dużych obrażeń, ani nie mają dobrego pancerza (są swoistym odpowiednikiem milicji w armii ludzi), ale poruszają się szybciej niż większość jednostek i mają specjalną umiejętność. Każdy ich atak obniża pancerz przeciwnika o połowę na kilka tur. W ten sposób jesteś w stanie pokonać szybciej ciężkozbrojne oddziały wroga.

Na początek cofnij swoich górników do reszty wojsk (1). Gdy pierwsze oddziały wroga zbliżą się do twoich pozycji, zaatakuj jednym oddziałem górników, aby osłabić dany oddział wroga, a następnie użyj bohaterów oraz miotaczy toporów, aby wykończyć szkielety (2). Jeśli nie możesz zniszczyć oddziały, który zagrażają twoim górnikom, wyślij Vahan'a, aby zmusić wroga do walki z nim. W ten sposób ocalisz życie krasnoludom. Pamiętaj, że oddział górników z nawet 1 punktem życia, nadal aplikuje pełen efekt osłabienia pancerza. Staraj się trzymać jak największą ilość górników przy życiu.