Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 15 - Źródło deszczu | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Po pokonaniu obrońców w końcu stawiasz czoło Neriya. Jednak walką z nią będzie wymagać sposobu...

Do zdjęcia bariery musisz zniszczyć wszystkie koksowniki (1) - Misja 15 - Źródło deszczu | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Do zdjęcia bariery musisz zniszczyć wszystkie koksowniki (1). Problem polega na tym, że każdy zniszczony koksownik sprowadza jednostki wroga. Jeśli zniszczysz wszystkie koksowniki w pierwszej turze, będziesz musiał pokonać hordę przeciwników. Najprostszy sposób to niszczenie jednego koksownika, pokonanie przyzwanej grupy wrogów i przejście do kolejnego koksownika. Będzie to żmudny i dłuższy sposób, ale pewny. Warto sprowadzić dodatkowe jednostki, aby przyspieszyć eliminację wrogich oddziałów.

Możne też zastosować pewien fortel. Ustaw swoje wojska przy najbliższym koksowniku na wschodzie od bariery. W tym miejscu jest najwięcej twoich wojsk (2). Zacznij od otoczenia koksownika przed jego zniszczeniem. Gdy szczelnie otoczysz koksownik, zniszcz go. Jednostki wroga nie będą miały miejsca, przez co się nie pojawią (3). W taki sposób nie będziesz musiał walczyć z większością wrogów. Jedynym problem będzie narażanie się na ataki Neryia. Niszcz systematycznie każdy koksowniki, aż bariera padnie.

Teraz wystarczy zaatakować wszystkimi siłami wrogiego maga. Walka w tym momencie będzie krótka, jeśli większość twoich wojsk dotrwała do tego momentu. Bardzo przydatny będzie Szaman, który wzmocni wojska dodatkami punktami zdrowia na kilka tur.