Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 2 - Lodowy róg | Kampania w Hex Commander poradnik Hex Commander

Kolejna misja to obrona zamku przed hordami wroga. Otrzymasz w tej misji sporo jednostek pomocniczych. Można ukończyć tą misję na normalnym poziomie trudności, bez potrzeby przywoływania dodatkowych oddziałów.

Scenariusz rozpoczynasz z bohaterem i trzema oddziałami kuszników na moście - Misja 2 - Lodowy róg | Kampania w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Scenariusz rozpoczynasz z bohaterem i trzema oddziałami kuszników na moście. Od razu kieruj się do bram fortecy i obsadź muru kusznikami. W razie potrzeby, sprowadź dodatkowe oddziały, najlepiej jednostki dystansowe. Możesz też zaryzykować i ustawić oddział kawalerii/bohatera na moście, gdzie rozpocząłeś misję. Niszczenie pojedynczych oddziałów będzie bardzo proste. Możesz też ustawić katapultę, ale to drogie rozwiązanie. Z drugiej strony, atak katapulty bardzo łatwo wyeliminuje jednostki goblinów, a ty powstrzymasz inwazję ze wschodu.

Wróg będzie nadciągał przede wszystkim z południa. Umieść jak najwięcej oddziałów kuszników na południowych murach. Pamiętaj, że jednostki nie mogą przenikać przez siebie na murach. Jeśli chcesz kogoś wycofać, musisz usunąć inne oddziały z drogi. Mury zapewniają redukcję obrażeń oraz dodatkowy zasięg i zadawane obrażenia. Najlepiej jest ustawić większość wojsk w południowej części zamku. Wróg będzie kierował się do bram, ale grad strzał skutecznie powstrzyma natarcie.

Rozegranie misji na wyższym poziomie trudności (pomarańczowe oznaczenie na mapie). Spodziewaj się dodatkowych oddziałów północnym wschodzie. Będą przedzierać się przez płytką wodę. Najwięcej jednostek dołączy do inwazji z zachodniej części mapy. Będziesz musiał obstawić większą części murów, dlatego warto wezwać dodatkowych kuszników.