Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Percival | Opis Jednostek Imperium w Hex Commander poradnik Hex Commander

Percival - bohater

Jest to jedyna jednostka, która bierze udział we wszystkich misjach. Jest to najsilniejsza i najbardziej wytrzymała jednostka, jaką możesz mieć. Jest traktowany jak jednostka Kawalerii. Może wykorzystać bonus do ataku wynikający z szarży, ale nie jest w stanie wejść na pola z lasem lub barykadami jak i wejść na mury czy wieże (nawet jeśli jest winda). Posiada 3 punkty ruchy i jest dość wytrzymały na ataki.

Tylko bohater może korzysta z potężnych czarów jak np. Deszcz Ognia. - Percival | Opis Jednostek Imperium w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Tylko bohater może korzysta z potężnych czarów jak np. Deszcz Ognia.

Jego największa siła leży w możliwości wykorzystywania Eliksirów, Trucizn oraz Zwojów. Często te dodatkowe przedmioty decydują o zwycięstwie lub potrafią wybawić cię z trudnej sytuacji. Możesz też zwiększyć Zasięg Magii lub Liczbę Czarów, aby rzucać więcej zwojów i eliksirów. Ten drugi przyda się później, gdy w wyjątkowych sytuacjach potrzebujesz się np. uleczyć, zniszczyć jednostkę przeciwnika i wzmocnić swoje oddziały.

Jeśli chcesz aktywnie używać swojego bohatera w walce, koniecznie zadbaj o rozwój jego umiejętności. Przyda się, choć jeden poziom Regeneracji, który zapewnia leczenie bohatera co turę. Oprócz tego warto zainwestować w Trening Osobisty, który zwiększy jego wytrzymałość oraz zadawane obrażenia. Jeśli najpierw chcesz wzmocnić swoją armię, to możesz postawić na umiejętność Zarządzanie Wojskiem. W ten sposób zwiększysz liczebność niektórych oddziałów (Milicja, Piechota, Pikinierzy i Kusznicy), a każdy poziom zwiększy punkty życia danego oddziału. Dzięki temu, dłużej będą zadawać pełne obrażenia, pomimo odniesionych ran i strat w ludziach.