Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 3 - Płonące Szlaki | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Na rozstaju dróg przecinają się losy Vahan'a oraz Thurvid'a.

Misję rozpoczynasz na południu z mała grupą żołnierzy oraz Thurvidem (1) - Misja 3 - Płonące Szlaki | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz na południu z mała grupą żołnierzy oraz Thurvid'em (1). Na razie wycofaj się w stronę drogi (2), rzucają toporem w stronę najbliższych oddziałów goblińskich. W tej sposób spowolnisz pochód przeciwników w twoją stronę.

Po kilku turach dołączy do ciebie Vahan ze swoimi oddziałami po drugiej stronie planszy (3). Jego oddziały są trochę liczniejsze, ale nadal musisz mądrze manewrować swoimi wojskami. Wróg naciera dwoma grupami, od strony urwisk. Najpierw skup się na jednej z nich, a potem nawiąż walkę z drugą grupą. Zanim zdążą pomóc swoimi pobratymcom, zdążysz rozgromić obie grupy. Wykorzystaj mocny pancerz swoich żołnierzy i trzymaj ich na polach z lasem, co zacznie zwiększy ich wytrzymałość. W tej misji nie ma dużej filozofii. Trzymaj swoje wojska w grupie, skup się na walce z jednym przeciwnikiem i wykorzystaj przewagę swoich bohaterów nad oddziałami wroga.