Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Missing Prisoners | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Prison spotkasz Paladin Warden. Martwią ją ostatnie zaginięcia więźniów.

Przyczyną tego stanu rzeczy jest Isbeil. Będziesz musiał się z nią skonfrontować. W tym celu udaj się do Sewer. Znajdziesz tam sekretne drzwi, które otwierane są za pomocą cegieł w ścianie. Jeśli posiadasz przynajmniej 5 punktów złodziejstwa możesz je otworzyć. Jeśli nie to możesz to zrobić za pomocą klucza, który znajdziesz w sali z pajęczynami obok kałuży Source.

Gdy wejdziesz do jej kryjówki wraz z nią zobaczysz królową krasnoludów - The Missing Prisoners | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Gdy wejdziesz do jej kryjówki wraz z nią zobaczysz królową krasnoludów. Nieważne jak potoczy się rozmowa i tak staniesz do walki z Isbeil. Zanim to jednak nastąpi będziesz torturowany. Nie ważne co zrobisz i tak nie będziesz otrzymywać z tego tytułu żadnych obrażeń.

Najważniejsze jest, abyś jak najszybciej wydostał swoją drużynę z dołu. Ogranicza ona bowiem zasięg ataków oraz daje przeciwnikom dodatkowe premie do obrażeń.

Po wygranej udaj się do laboratorium Isbeili. Jest ono ukryte za ścianą będącą iluzją. Znajdziesz tam Isbeil's Research Notes, które świadczą o jej winie.

Z zebranymi informacjami wróć do Paladin Warden i odbierz nagrodę - The Missing Prisoners | Arx | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Z zebranymi informacjami wróć do Paladin Warden i odbierz nagrodę.

Nagroda: 96950 punktów doświadczenia + 2 nagrody gwarantowane + 1 z 4 do wyboru w zależności od klasy postaci