Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Handlarka Eithna | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

W Klasztorny las natrafisz na nieumarłą handlarkę imieniem Eithne.

Porozmawiaj z nią, a dowiesz się że chce ona się uwolnić od nieumarłego życia - Handlarka Eithna | Wybrzeże Żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Porozmawiaj z nią, a dowiesz się że chce ona się uwolnić od nieumarłego życia. Poprosi cię o przyniesienie książki do nauki zdolności Corpse Explosion.

Do nauki tej zdolności nie ma żadnej podstawowej książki. Musisz stworzyć ją samodzielnie. Wystarczy, że połączysz dowolne książki do nauki zdolności ze szkoły Nekromancji i Pyrokinetyki. Jeśli nie dysponujesz takowymi to książkę ze szkoły Nekromancja możesz zakupić u samej Eitine, natomiast książki ze szkoły Pyrokinectic sprzedaje Ovis w Kłodzie.

Następnie zanieś książkę z powrotem do Eitine. Będzie ona chciała kupić od ciebie książkę. Możesz oddać książkę za darmo lub kupić za nią coś z asortymentu Eitine. Niezależnie od tego którą opcje wybrałeś, handlarka podziękuje i odejdzie by móc zakończyć swój żywot. Do zakończenia zadania niezbędne jest udanie się do Kamienny Ogród, na grób Eitine.

Nagroda: Brak