Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Teleport | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Uwaga:

Zalecamy wykonanie tego zadania nawet, jeśli nie chcecie dostać się do Fortu tym sposobem. Nagroda za wykonanie tego zadania jest bardzo przydatna!

1 - Teleport | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Fort Radość Ghetto - Gawin

2. Fort Radość - Rękawice Teleportacji

3. The Hidden Alcove - Wejście do Aresztu

4. Fort Radość - Port

Podczas eksploracji Fort Radość Ghetto zaczepi cię tajemnicza postać, która zapyta czy jesteś sam - Teleport | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Podczas eksploracji Fort Radość Ghetto zaczepi cię tajemnicza postać, która zapyta czy jesteś sam. Możesz potwierdzić ten fakt, nawet jeśli twoja drużyna znajduje się tuż obok. Jeśli wybierzesz inną linię dialogową to nie będziesz mógł podjąć zadania.

Jeśli wcześniej cię zaczepił, ale go zignorowałeś to możesz wybrać innego członka drużyny i samemu rozpocząć rozmowę, a wtedy będziesz mógł podjąć zadanie.

Zakładając, że zgodziłeś się "pozostawić" swoją drużynę, Gawin zdradzi ci swój sekretny plan ucieczki, jednakże, aby go zrealizować potrzebuje twojej pomocy. Samo zadanie może być bardzo wymagające na początkowych poziomach doświadczenia, więc najlepiej podjąć je gdy drużyna będzie na co najmniej czwartym poziomie.

Twoja pomoc ma polegać na odzyskaniu artefaktu, który umożliwia teleportacje na niewielkie dystanse. Rękawice teleportacji znajdziesz na plaży, aczkolwiek jest ona strzeżona przez trzy wielkie krokodyle, które są bardzo groźne. Jeśli będziesz odpowiednio trzymał je na dystans to wyeliminowanie ich nie powinno stanowić problemu, ale należy uważać z nakładaniem na nie statusów, gdyż wykonując atak w zwarciu mogą przenieść status na członka twojej drużyny. W szczególności zwracaj uwagę na krokodyla posiadającego barierę magiczną. Ma on założone rękawice teleportacji, przez co może szybko zbliżyć się do twojej drużyny. Unikaj ataków ogniem oraz uważaj z nakładaniem na nie statusów, gdyż wykonując atak w zwarciu mogą przenieść status na członka twojej drużyny.

Po walce zdejmij z krokodyla rękawice teleportacji, a następnie wróć do Gawina. Ważne jest, aby bohater, który podejmował zadanie miał na sobie rękawice, gdy będzie prowadził dialog. Tylko w taki sposób pojawi się stosowna linia dialogowa.

Gawin bardzo się ucieszy na fakt, że udało ci się odzyskać artefakt i poprosi o pomoc w realizacji planu. Wraz z drużyną podążaj za nim do Alkowy, gdzie będziesz mógł pomóc mu w ucieczce. Możesz to rozwiązać na dwa sposoby.

W tym przypadku musisz przenieść Gawina[1] na jedno z dostępnych miejsc na plaży[2] - Teleport | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Teleportuj Gawina na plażę

W tym przypadku musisz przenieść Gawina[1] na jedno z dostępnych miejsc na plaży[2]. Gawin zostanie przeniesiony, ale okaże się, że z tego miejsca nie będzie w stanie pomóc tobie. Korzystając z wyłomu w skale wejdzie do Aresztu.

Nagroda: 1200 punktów doświadczenia + Rękawice Teleportacji

Teleportuj Gawina na klify

Jest to opcja na której Gawinowi zależy bardziej, ponieważ pozwala dostać się bezpośrednio do portu. Początkowo musisz przenieść go na klif[3] znajdujący się tuż pod punktem docelowym. Następnie Gawin przeteleportuje nas w to samo miejsce i nakaże przeniesienie go na kolejny klif[4]. Po tym gdy to zrobisz Gawin decyduje się na porzucenie cię.

Nagroda: 1200 punktów doświadczenia + Rękawice Teleportacji

Los Gawina

W momencie teleportacji zadanie zakończy się, ale jeśli jesteś zainteresowany co stało się z Gawinem możesz ruszyć za nim korzystając z rękawic teleportacji - Teleport | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

W momencie teleportacji zadanie zakończy się, ale jeśli jesteś zainteresowany co stało się z Gawinem możesz ruszyć za nim korzystając z rękawic teleportacji. Wystarczy, że przeniesiesz wszystkich członków drużyny w określone miejsce, a następnie korzystając z menu ekwipunku ubrać rękawice komuś, kto został już przeniesiony. W obu przypadkach możesz wziąć udział w walce i uratować Gawina. Będzie on jednak atakowany w pierwszej kolejności a dodatkowo nie posiada żadnych dodatkowych pancerzy, więc łatwo może zginąć.