Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pani Wojny | Pani Zemsty | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Pani Wojny | Pani Zemsty | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Pani Zemsty - Malady

2. Pani Zemsty - Aleksander

3. Pani Zemsty - Drzwi do kajuty na sterburcie

4. Pani Zemsty - Drzwi do kajuty na lewej burcie

5. Pani Zemsty - Galion Pani Zemsty

Po dostaniu się na statek porozmawiaj z Malady [1]. Dowiesz się, że Poszukiwacze nie wiedzą jak przejąć kontrolę nad statkiem oraz że Aleksander przeżył walkę. Twoim celem jest znalezienie rozwiązania tego problemu.

Pierwszą osobą, do której należy się udać jest właśnie Aleksander [2]. Znajdziesz go na najniższym pokładzie. W tej samej celi znajduje się również magister Ranley, który będzie chciał ci przeszkodzić. Jeśli nie powiesz mu, że jesteś sam i nieuzbrojony, to będziesz musiał z nim walczyć. Sam Aleksander okaże się nieprzytomny, ale możesz go przeszukać. Powinieneś znaleźć Dziwny klejnot.

Po zdobyciu Dziwny klejnot, skieruj się do Drzwi do kajuty na sterburcie [3], użyj gemu i porozmawiaj z nimi. Zapytają cię o hasło. Powiedz im, że go zapomniałeś i prosisz o jego przypomnienie. Drzwi natomiast zapytają o kod bezpieczeństwa. Używając perswazji powiedz, że podasz je jeśli drzwi podadzą najpierw hasło.

Po uzyskaniu hasła skieruj się do Drzwi do kajuty na lewej burcie [4]. Ponownie użyj gemu i porozmawiaj z nimi. Na ich prośbę podaj hasło, a otworzą się. W środku zabierz list ze stołu oraz Zakurzona Księga z biurka. Przeczytaj oba dokumenty.

Następnie porozmawiaj ze wszystkimi towarzyszami i spróbuj ich ponownie zwerbować. Będą ci potrzebni w następnym etapie.

Udaj się na górny pokład do Galion Pani Zemsty[5]. Zaśpiewaj mu piosenkę oraz uwolnij statek spod wpływu czarów. On w zamian popłynie gdzie tylko sobie zażyczysz. Podejdź do Malady i przekaż jej, że wszystko jest gotowe.

Uwaga:

Jest to ostanie miejsce, gdzie możesz zmienić swoją drużynę, dlatego przed wyruszeniem w dalszą drogę zastanów się czy odpowiadają ci wszyscy twoi towarzysze.

Niestety twoją podróż zakłóci atak Dallis. Twoim celem jest utrzymanie Malady przy życiu tak długo, by mogła ona rzucić czar (ok. 4-5 tur). Po udanym zaklęciu zadanie zakończy się, a Malady przeniesie cię do Sali Echa.