Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oliwa sprawiedliwa | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

1 - Oliwa sprawiedliwa | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Kamienny ogród - Ryker

2. Czarne Doły - wejście do jaskini

W Kamienny ogród znajduje się rezydencja, która zamieszkuje Ryker. Zdradzi ci on lokalizację jaskini znajdującej się w Czarnych dołach.

Jeśli byłeś w Czarnych dołach wcześniej to brama powinna być już otwarta. W innym musisz ją otworzyć. Istnieją dwa sposoby. Pierwszym jest zdobycie klucza siłą. Wówczas będziesz musiał walczyć z magistrami pilnującymi bramy. Drugi sposób będzie dostępny tylko, gdy rozmawiałeś w Kłodzie z magistrem Reimondem i dał ci on pisemne upoważnienie. Pokaż je pilnującym bramy magistrom.

W pierwsza komorze jaskini, magistrowie zostawili pułapki. Możesz ich uniknąć na kilka sposobów. Możesz je rozbroić, użyć zdolności Teleportacja lub skorzystać z Piramidy teleportacyjnej. W kolejnej komorze staniesz do walki z Pustkowcami pilnującymi przejścia na niższy poziom.

Gdy zejdziesz niżej na półce obok znajdziesz list z rozkazami dla magistrów. Możesz do zdobyć teleportując go w okolice twojej drużyny. Kierując się dalej uważaj na Wrzaskuna. Zniszczyć go możesz za pomocą zdolności Source Vampirism lub za pomocą Różdżka oczyszczenia, który zdobyłeś w Fort Radość.

Idąc dalej natrafisz na rozwidlenie. Odbijając w bok natrafisz na grupę magistrów walczących z Pustkowcami. Możesz przyłączyć się do walki. Po ich pokonaniu jednak jeśli nie będziesz miał odpowiednio rozwiniętej zdolności perswazji, to będziesz musiał stoczyć walkę z magistrami. Jeśli chcesz dowiedzieć się co magistrzy robili w jaskini, to możesz porozmawiać z magistrem lub jego duchem.

W drugiej komnacie, znajdującej się na wprost, ponownie spotkasz grupę magistrów. Tym razem będziesz musiał walczyć. Jest to pomieszczenie, w którym znajduje się przejście do Prawdawna świątynia. Otwarcie go wymaga podpalenia znajdujących się przy nim beczek z olejem.

Wchodząc do Pradawca światynia, odkryjesz że niższy poziom jest chroniony przez pole siłowe. Do zlikwidowania pola niezbędne jest aktywowanie posągów Bogów w odpowiedniej kolejności. Prawidłowe rozwiązanie zawarte jest w rymowance, którą wypowiada znajdujący się na środku obiekt. Rozwiązanie tej zagadki nie jest jednak możliwe, dopóki nie dowiesz się, który Bóg uosabia, jaki żywioł. Odpowiedź znajdziesz w szkielecie, leżącym obok obiektu. Znajdziesz w nim dziennik, który wskazuje odpowiednie dopasowanie. Mając oba teksty można już rozwiązać zagadkę. Prawidłowa kolejność to: Amadia, Tir-Cendelius, Duna, Zorl Stissa, Xantessa, Vrogir, Rhalic.

Aby zakończyć zadanie musisz wejść w interakcję z sarkofagiem - Oliwa sprawiedliwa | Wybrzeże żniwiarza | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Aby zakończyć zadanie musisz wejść w interakcję z sarkofagiem. Pojawi się wówczas Odwieczna, która opowie trochę o Bogach. Na koniec będziesz musiał stanąć z nią do walki.

Nagroda: 31150 punktów doświadczenia