Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozpaczliwa determinacja | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie możesz rozpocząć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest rozmowa z jednym z czterech Poszukiwaczy przebywających w Sanktuarium Amadii [1]. Dowiesz się od nich, że ich przywódca - Gareth udał się na poszukiwanie broni, która pomogłaby im wydostać się z Fort Radość, i nie wrócił. Możesz zaoferować im swoją pomoc.

1 - Rozpaczliwa determinacja | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

1. Sanktuarium Amadii - Samadel, Kerban, Gratiana, Exter

2. Ruiny zamku - Gareth

Garetha znajdziesz w Ruiny Zamku [2], gdzie walczy z grupą magistrów. Jeśli nie rozmawiałeś wcześniej z Poszukiwaczami to zadanie, rozpocznie się w momencie odkrycia miejsca. Ważne jest abyś przeszedł murem, unikając Wrzaskuna. Gdy już dostaniesz się do środka zainicjuje się rozmowa z grupą magistrów, jeśli posiadasz postać z przynajmniej jednym punktem perswazji to możesz przekonać ich do odejścia podając się za magistra pod przykrywką oraz wspominając o nowych rozkazach Dallis. Następnie udaj się w głąb ruin do miejsca, gdzie Gareth walczy z drugą grupą magistrów. Możliwe są trzy zakończenia.

Zakończenie 1: Gareth żyje

Jeśli zdecydowałeś się przyłączyć do Garetha i udało ci się go uratować to po walce, chętnie z tobą porozmawia. Poinformuje cię także że może pomóc ci w zdjęciu obręczy, wspomni on także o planie ucieczki z Fort Radość przy pomocy łodzi magistrów. Będziesz jednak musiał zdobyć broń, która umożliwi pokonacie Aleksandra. Odblokowane zostaje zadanie Do broni!.

Nagroda: 3 nagrody gwarantowane oraz 1 z4 do wyboru zależnie od klas drużyny.

Zakończenie 2: Zabito Garetha

Możesz stanąć również po stronie magistrów. Jako iż będziesz mieć wówczas zdecydowaną przewagę liczebną, jego pokonanie nie będzie problemem. Śmierć Garetha zablokuje możliwość wykonania zadania Do broni!.

Nagroda: 2240 punktów doświadczenia

Zakończenie 3: Nie podjęto działania

Możesz także zostawić Garetha na pastwę losu. Podobnie jak w przypadku drugiej opcji Gareth zginie i zablokuje możliwość wykonania zadania Do broni!.

Nagroda: Brak