Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Divinity Original Sin II? Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2020

Na tej stronie poradnika do Divinity: Original Sin 2 dowiesz się, ile czasu zajmuje przejście gry. Przejście gry zostało podzielone na wiele wariantów takich jak sam wątek fabularny, misje poboczne, zdobycie wszystkich trofeów jak i chociażby tryb kooperacyjny.

  1. Divinity: Original Sin II jako pełnoprawny RPG oferuje dosyć pokaźny świat z dosyć długą fabułą. Skupiając się wyłącznie na wątku fabularnym, gracze mogą ukończyć ten tytuł w około 50 godzin. Wszystko jest jednak zależne od tego, jaki poziom trudności sobie wybraliśmy. Ponadto, na wyższych poziomach trudności trzeba o wiele bardziej zastanawiać się nad danym ruchem, gdyż jeden głupi błąd może kosztować gracza życie. Divinity to gra turowa, dlatego tak ważnym jest, aby dobrze rozplanować każdy ruch, a to może dodatkowo przyczynić się do wydłużenia rozgrywki.
  2. Divinity: Original Sin II oferuje również dużą ilość misji pobocznych, które gracz może, ale nie musi wykonać. Jeśli jednak zdecyduje się na wykonanie wszystkich misji wraz z wątkiem fabularnym, wtedy gra na normalnym poziomie trudności może potrwać średnio nawet do 100 godzin.
  3. Ukończenie gry w 100 procentach jest bardzo czasochłonne, co pokazuje jak wiele można odkryć w Divinity: Original Sin II. Na zdobycie wszystkich trofeów w grze średnio jest potrzebne aż 150 godzin, co nie oznacza, że można to wykonać w krótszym, bądź dłuższym czasie.
  4. Ponadto, Divinity: Original Sin II oferuje tryb współpracy, zarówno lokalnej jak i online. Rozgrywka nie zmienia się diametralnie, jednak w tym momencie sama współpraca ma wielkie znaczenie. Zabawa w trybie kooperacyjnym powinna nam zabrać o wiele mniej czasu, niż w wypadku gry solo, jednakże wszystko jest tak naprawdę zależne od tego, jak potoczy się wasza rozgrywka. W trybie co-op można spędzić wiele godzin, aby ukończyć wszystkie misje z towarzyszem, potrzeba na to około 70-80 godzin.