Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boski wybraniec | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 Divinity Original Sin 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2019

Zadanie Boski wybraniec to quest, który ciągnie sie od początku do końca gry:

Etap 1: Fort Radość

Zadanie możesz aktywować w dwóch momentach. Pierwszym z nich jest rozmowa z Garethem w Sanktuarium Amadii. Opowie ci on o Pomazańcu. Dowiesz się także, że Aleksander także nim jest.

Drugim sposobem jest spotkanie Windego. Znajduje się ona na plaży niedaleko portu. Nieważne jak potoczy się konwersacja i tak staniesz z nią do walki.

Głównym celem tej części zadania jest zabicie Aleksandra. Jest to powiązane z głównym zadaniem rozdziału Ucieczka.

Etap 2: Wybrzeże Żniwiarza

Jeśli w drużynie znajduje się Ifan ben-Mezd to przy wejściu do Kłoda zaczepi cię chłopiec i każe Ifanowi udać się do Pod Czarnym Bykiem, gdzie czeka na niego Baran.

Jeśli się do niego udasz to dowiesz się, że ktoś zlecił Samotnym Wilkom zabijanie Pomazańców - Boski wybraniec | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Jeśli się do niego udasz to dowiesz się, że ktoś zlecił Samotnym Wilkom zabijanie Pomazańców. Poinformuje także, że Roost oczekuje na spotkanie w Tartaku.

Udaj się do Tartaku, jeśli masz w drużynie Ifana, będziesz mógł wejść bez walki na teren obozu. W innym wypadku będziesz musiał przebić się siłą.

Roost znajduje się na piętrze jednego z budynków. Tam będziesz mógł z nim porozmawiać. Nie dowiesz się od niego niczego szczególnego, poza tym że Aleksander nadal żyje. Rozmowa ta skończy się walką. Po wygranej przeszukaj ciało Roosta znajdziesz w nim rozkaz wydany przez Boską.

Warto też zwrócić uwagę na Zwierciadło z czarnego szkła znajdujące się w rogu.

Interakcja z nim połączy cię z Sallow Man - Boski wybraniec | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Interakcja z nim połączy cię z Sallow Man.

Etap 3: The Nameless Isle

Po zejściu na ląd w Świątynia Rhalic będziesz świadkiem walki Black Ring z paladynami i magistrami. Wówczas będziesz musiał wstępnie opowiedzieć się po jednej ze stron.

Następnie udaj się do Świątynia Tir-Cendelius. Spotkasz tam Aleksandra oraz grupę jego wiernych.

Zaproponuje ci on pomoc w dotarciu do Akademii w zamian za zabicie Sallow Man - Boski wybraniec | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Zaproponuje ci on pomoc w dotarciu do Akademii w zamian za zabicie Sallow Man. Wówczas możesz zgodzić się na jego propozycję lub zabić go i zabrać jego głowę do Sallow Man.

Sallow Man ukrywa się w Jaskinii nieopodal Świątynia Rhalica. Wejścia strzeże troll. Będziesz musiał go przekonać, by pozwolił ci wejść lub go zabić. Jeśli wybrałeś drugą opcję, to użyj na trollu zdolności Przywrócenie, by zdjąć status Troll Blood.

Po wejściu do jaskini trafisz na małe pomieszczenie z ołtarzem.

Kryjówka Sallow Man znajduje się za iluzją - Boski wybraniec | Fort Radość | Solucja Divinity Original Sin 2 - Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Kryjówka Sallow Man znajduje się za iluzją. Jeśli zabiłeś Aleksandra to połóż jego głowę na ołtarzu. W innym wypadku skorzystaj z Kaptura prawdziwego widzenia, którą otrzymałeś od Aleksandra.

Zadanie zakończy się w chwili konfrontacji z Sallow Man. Niezależnie od tego czy zdecydowałeś się go zabić, czy się z nim sprzymierzyłeś

Nagroda: Brak